Poprzedni
Następny

Subwoofer CS IW SUB i wzmacniacz CS 500W od PSB Speakers

PSB

PSB Speakers, znany od wielu lat producent zaawansowanych, atrakcyjnych cenowo konstrukcji głośnikowych, prezentuje całkowicie nowy, ścienny subwoofer i potężny wzmacniacz z funkcjami stworzonymi dla instalatorów.

Subwoofer podnosi poprzeczkę w segmencie niskotonowych głośników instalacyjnych. Urządzenie wyposażone jest w dwa 200-milimetrowe przetworniki oraz obudowę o niewielkiej głębokości. Dostrojony został w taki sposób, aby wraz z pozostałą gamą głośników ściennych PSB tworzył spójne pole dźwięku, Efekt? Audiofilska jakość dźwięku w różnorodnych rozwiązaniach instalacyjnych audio. CS 500W to cyfrowy wzmacniacz,  dołączany do subwoofera, który dostarcza moc 500 W przy impedancji 4 Ω, zajmując przy tym przestrzeń 1U. Rynkowa premiera zestawu składającego się z subwoofera i wzmacniacza planowana jest latem br. 

 "Nowy subwoofer PSB CS IW SUB i wzmacniacz CS 500W są bezpośrednią odpowiedzią na informacje zwrotne, jakie uzyskaliśmy od klientów", wyjaśnia Joe de Jesus, menadżer produktu ds. instalacji niestandardowych w firmie Lenbrook International, właściciela i producenta PSB Speakers. "Naszym celem było dostarczenie wysokiej jakości rozwiązania LF, które jest zgodne z filozofią dostrajania dwięku PSB, ale zaprojektowanym z myślą o profesjonalnych instalatorach. Projektanci w pełni zachowali funkcjonalność Custom Installation i jakość brzmienia".

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: