Poprzedni
Następny

Spotify Connect - jak włączyć tę funkcję na dedykowanym sprzęcie audio [WIDEO]

Spotify Connect to niezwykle lubiana funkcja przez wszystkich użytkowników Spotify w wersji Premium. By wytłumaczyć jej działanie, najprościej powiedzieć, że posiadając dedykowany amplituner sieciowy (stereo czy kina domowego), głośnik bezprzewodowy czy mini system stereo wystarczy z poziomu aplikacji Spotify na telefon, tablet czy komputer wybrać nasze urządzenie audio do którego bezpośrednio ma popłynąć dźwięk wprost z serwerów szwedzkiego serwisu. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które nie tylko pozwala kierować muzykę wprost do Waszego systemu audio, ale też oszczędza baterię smartfona czy tabletu, nie angażując bezpośrednio tych urządzeń w przesyłanie sygnału audio - służą nam jedynie jako pilot.

W dzisiejszym krótkim poradniku pokazujemy jak korzystać z funkcji "Connect" i w jaki sposób uruchomić przesyłanie muzyki do Waszego sieciowego urządzenia audio. W taki sam sposób działa ona na urządzenia Yamaha MusicCast, Bluesound, NAD, Audio Pro i pozostałych, które posiadają łączność z siecią. Ponadto przypominamy, że by skorzystać z funkcji "Connect" należy posiadać abonament Spotify w wersji Premium. 

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny

Polecane

Grand PianoCraft MusicCast MCR-N670D
Special Price 3 647 zł Regular Price 3 699 zł i
Prosimy o kontakt
ADDON C10

ADDON C10

Audio Pro
Głośniki multiroom
Special Price 1 299 zł Regular Price 1 499 zł i
Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: