Poprzedni
Następny

Sonoro Meisterstuck nagrodzone w ramach plebiscytu „DailyWebsters”

Redakcja portalu „DailyWeb” jak co roku przyznała nagrody w ramach plebiscytu „DailyWebsters”. Jednym z wygranych, w kategorii „Sprzęty Grające”, jest Sonoro Meisterstuck – wszechstronny system audio all-in-one.

Sonoro Meisterstuck to uniwersalne urządzenie typu all-in-one, czyli wszystko w jednym. W pojedynczej obudowie użytkownik znajdzie wzmacniacz, odtwarzacz CD, głośniki, radio i funkcje sieciowe. Wystarczy podłączyć sprzęt np. do telewizora, aby cieszyć się stylowym, a zarazem niezwykle funkcjonalnym centrum domowej rozrywki, które oferuje niesamowicie czysty i dynamiczny dźwięk, co jest zasługą wydajnego wzmacniacza i czterech niezależnych głośników.

Zalety tego wszechstronnego modelu zostały docenione przez redakcję portalu „DailyWeb”, która w ramach plebiscytu „DailyWebsters” przyznała Sonoro Meisterstuck nagrodę w kategorii „Sprzęty Grające”.

W przeprowadzonym teście można przeczytać, że autor jest zachwycony możliwościami systemu audio niemieckiego producenta i gorąco poleca go „wszystkim osobom, które słuchają dużo muzyki i cenią sobie pragmatyczny design”. Pełną recenzję można przeczytać TUTAJ.

Natomiast jeżeli ktoś chciałby osobiście przekonać się o możliwościach Sonoro Meisterstuck, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów. Każdy nasz salon wyposażony jest w salę odsłuchową. Dzięki temu możesz w komfortowych warunkach sprawdzić, czy brzmienie danego urządzenia spotka się z Twoim gustem muzycznym.

Aby dokonać rezerwacji sali odsłuchowej na dogodną dla siebie godzinę wystarczy skontaktować się z najbliższym salonem telefonicznie lub wypełnić formularz na naszej stronie internetowej www.tophifi.pl.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: