Poprzedni
Następny

Słuchawki ze wspomaganiem

Wszechobecny hałas i zgiełk, a także rosnąca popularność aktywnego spędzania czasu udowadniają, że tradycyjne słuchawki nie spełniają dziś oczekiwań wielu fanów muzyki. Mamy dla nich rozwiązanie…

Odetnij się od zgiełku i hałasu

Metro, komunikacja miejska, zgiełk uliczny i kilka innych „zdobyczy” rozwiniętych miast to zmora melomanów, którzy w drodze do i z pracy chcieliby rozkoszować się wysokiej jakości brzmieniem muzyki. Na szczęście ten problem dostrzegli producenci słuchawek, m.in. Audio-Technica oraz PSB, i opracowali modele z systemem redukcji szumu. To niemal magiczne udogodnienie sprawia, że niezależnie od wszechobecnego wkoło hałasu, w mieście, w samolocie, podczas podróży samochodem, można zanurzyć się w świecie doskonałego dźwięku. Kto nie wierzy, niech tylko raz pozna możliwości słuchawek PSB M4U 2, flagowego modelu Audio-Technica ATH-ANC9 lub pozostałych konstrukcji tego samego producenta: ATH-ANC70 i dousznych ATH-ANC33iS.

Audio-Technica-sluchawki-z-redukcja-szumow-ANC-redukcja-szumow-sluchawki

Kablom mówimy stanowcze nie!

Projektanci słuchawek wyczuleni są na potrzeby szerokiej grupy amatorów dobrego brzmienia, także tych, którzy nie chcą rozstawać się z muzyką nawet podczas ciągłego ruchu. Potwierdzeniem tej tezy jest bezprzewodowa, bluetoothowa komunikacja słuchawek np. ze smartfonem.

bezprzewodowe-sluchawki-Koss-bt540i

Dzięki niej można zrezygnować z długiego, plączącego się i zazwyczaj przeszkadzającego kabla. Brzmi ciekawie, prawda? A teraz kolejna bardzo dobra wiadomość – system Bluetooth dostępny jest w konstrukcjach przeznaczonych dla każdego fana muzyki. Wymagający melomani z pewnością zwrócą uwagę na wokółuszny model Koss BT540i, amatorzy dobrego grania w kompaktowej formie zainteresują się słuchawkami dousznymi Yamaha EPH-W32 i EPH-W22, a fani sportu sięgną po dokanałowy model EPH-WS01, który oprócz technologii Bluetooth i wysokiej jakości brzmienia ma jeszcze jeden atut – jest odporny na pot i wodę!

sluchawki-sportowe-sluchawki-bezprzewodowe-Yamaha-eph-ws01

Magia kolorów

Moda na kolory zatacza coraz szersze kręgi i nie ominęła fanów muzyki, którzy chcieliby dopasować kolorystykę sprzętu audio do własnych upodobań. W końcu kto powiedział, że słuchawki muszą być czarne? Wystarczy spojrzeć na model Yamaha HPH-M82, który dostępny jest w, bagatela, sześciu wersjach kolorystycznych – od stonowanej czerwieni, przez klasyczne czerń i biel, aż do szlachetnego złota.

kolorowe-sluchawki-nauszne-Yamaha-hph-m82

Jeśli te barwy okazują się zbyt zachowawcze zawsze można sięgnąć po konstrukcje zachwycające żywymi i niecodziennymi kolorami, m.in. sportowe słuchawki douszne Koss FitClips (koralowy, purpurowy, niebieski, miętowy, limonkowy) i Audio-Technica ATH-CKP200iS (czerwone, czarne i niebieskie) oraz nauszne Yamaha HPH-PRO300 (białe, czarne, czerwone i niebieskie).

Koss-Fit-Clips-

3

 Oferta ważna do 30 Maja 2015 na wybrany asortyment w kategorii: "Słuchawki ze wspomaganiem"

Wpisz kod rabatowy -15%: SŁUCHAWKI-MAJ

koss-fitclips

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: