Poprzedni
Następny

Słuchawki LCD-X firmy Audeze z nagrodą portalu „Ear Fidelity”

LCD-X firmy Audeze to zaawansowana planarna konstrukcja wokółuszna, która zapewnia precyzyjne i pełne detali brzmienie. Portal „Ear Fidelity” w plebiscycie Ear Fidelity 2021 Awards uznał ten model za najlepsze słuchawki minionego roku.

Audeze LCD-X słuchawki

W plebiscycie Ear Fidelity 2021 Awards pod uwagę brane były nie tylko modele, które pojawiły się na rynku w 2021 r., ale przede wszystkim takie, które redaktorzy „Ear Fidelity” mieli możliwość przetestować w minionym roku. W uzasadnieniu nagrody możemy przeczytać:

Model Audeze LCD-X 2021 dostał nagrodę za najlepsze słuchawki 2021 roku. Są one zbudowane jak czołg, wyglądają niezwykle elegancko i industrialnie, są wygodne i oferują fantastyczną jakość dźwięku za tę cenę. Kosztujący 1199 dolarów model jest wszystkim, czego można oczekiwać od słuchawek, zapewnia topową wydajność za stosunkowo niewielką cenę. Audeze wysłuchało swoich klientów i zaktualizowało swój najlepiej sprzedający się model do tego stopnia, że właściwie mamy do czynienia z zupełnie nowym produktem.

To najczęściej używane słuchawki w moim biurze, obok modelu HiFiMan Susvara, który jest dosłownie pięciokrotnie droższy. LCD-X 2021 to moje ulubione słuchawki do zestawu audio, który posiadam i nie widzę, żeby to szybko się zmieniło. Wszystko za 1199 dolarów. Spektakularne.

Audeze LCD-X Nagroda

Słuchawki LCD-X dostępne są na stronie internetowej tophifi.pl w kilku wersjach – z elementami ze skóry jagnięcej lub zamszowymi, a także w opcji Creator Edition lub  w komplecie z etui Travel Case. Oferujemy je również w wyjątkowym zestawie z modelem DAC 215 firmy Copland. Zapraszamy do naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie w miłej atmosferze możesz sprawdzić w praktyce ten i wiele innych modeli słuchawek przed zakupem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: