Poprzedni
Następny

RS130 – nowy transport sieciowy HiFi Rose

HiFi Rose, koreańska marka zajmująca się produkcją urządzeń audio, poszerzyła swoje portfolio o nowy model – transport sieciowy RS130. Najnowsza konstrukcja spełnia wszystkie warunki dotyczące konstrukcji, jakości dźwięku i kompatybilności, uzupełniając dotychczasową linię produktową o całkowicie nowe urządzenie.

RS130 – nowy transport sieciowy HiFi Rose

Ogólny projekt RS130 zachowuje wzornictwo charakterystyczne dla produktów Rose, wyróżniając się swoim atrakcyjnym designem w dowolnym pomieszczeniu. Projektanci w porównaniu ze streamerem sieciowym RS150B wykorzystali nową obudowę, która minimalizuje wibracje i zapewnia odpowiednią stabilność. Na jej górze znajduje się otwór wentylacyjny w kształcie logo ROSE, podkreślający subtelne detale.

Wygodne strumieniowanie muzyki

RS130 opiera się na autorskim silniku Rose Audio Engine i wykorzystuje nowoczesne technologie przetwarzania sygnału do bezstratnego przesyłania danych audio. System operacyjny obsługuje streaming online, a także pliki MQA, DSD i DXD, umożliwiając połączenie z różnymi serwisami streamingowymi i formatami łączności bezprzewodowej, takimi jak Tidal, Qobuz, Spotify Connect, Apple Music, Bugs, ROSE tube (ekskluzywna aplikacja), radio internetowe, CD, SSD, NAS, Bluetooth, Airplay i DLNA. Jest również kompatybilny z platformą Roon.

RS130 – nowy transport sieciowy HiFi Rose

Czysty sygnał z niskimi opóźnieniami

Urządzenie wykorzystuje wysoce precyzyjny zegar OCXO, który blokuje szumy cyfrowe. Przekłada się to na doskonałą rozdzielczość we wszystkich pasmach i wyraźny kontrast tonalny, dzięki czemu dźwięk jest bardziej trójwymiarowy i żywy. RS130 nie jest wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy, w związku z czym do działania wymaga podłączenia do wzmacniacza z przetwornikiem C/A lub zewnętrznego przetwornika C/A. W nowym modelu znalazł się również dysk SSD pracujący jako bufor, który zapobiega pogorszeniu jakości dźwięku, zapewniając czyste generowanie sygnału z niskimi opóźnieniami.

Doskonale zaprojektowany transport sieciowy

„Nowy RS130 to doskonale zaprojektowany transport sieciowy, który odzwierciedla wszystkie funkcje i specyfikacje wymagane przez użytkowników, którzy korzystali z naszych produktów i audiofilów. Jest to wynik naszej dumy ze zrozumienia środowiska high-endowego systemu audio z optymalną kompatybilnością. Spodziewamy się więc, że nowy RS130 zostanie pokochany przez większą liczbę audiofilów, a także dotychczasowych użytkowników, którzy korzystali z naszych produktów" – przyznał jeden z przedstawicieli HiFi Rose.

RS130 – nowy transport sieciowy HiFi Rose

Dostępność

Transport sieciowy Rose RS130 będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej i czarnej – a pierwszych egzemplarzy tego modelu w salonach Top Hi-Fi & Video Design można spodziewać się w połowie lipca br.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: