Poprzedni
Następny

„Rozbudowana funkcjonalność i detaliczne, angażujące brzmienie” – test Bluesound PULSE Mini 2i w „Audio Video”

Bluesound PULSE Mini 2i to bezprzewodowy głośnik multiroom, który łączy kompaktowe rozmiary obudowy z szerokimi możliwościami strumieniowania dźwięku. Możliwości tej konstrukcji przetestowała redakcją „Audio Video”.

xxxxx

Pod względem konstrukcyjnym głośnik PULSE Mini 2i to solidna konstrukcja:

Obudowę wykonano z satynowego w dotyku tworzywa. Jakość wykonania jest dobra, ale mogłaby być lepsza. Plastikowa maskownica sprawia wrażenie delikatnej. Grill skrywa dwa midwoofery o średnicy 102 mm i dwa 19-milimetrowe tweetery. Na górnej ściance urządzenia znalazł się panel sterowania pozwalający na zmianę głośności oraz odtwarzanego utworu.

Ten bezprzewodowy głośnik Bluesound oferuje szerokie możliwości połączeniowe:

„Prócz standardowego dla rywali protokołu AirPlay (2), na pokładzie znajdziemy Tidal Connect, Spotify Connect, BluOS, Roon Ready, a nawet Bluetooth z kodekiem aptX HD. Możliwe jest odtwarzanie plików hi-res  PCM 24/192, a także MQA. Pulse otrzymał  ponadto hybrydowe złącze Toslink/Aux i port mini USB. Atutem jest także wyjście słuchawkowe 3,5 mm”.

Głośnik multiroom Bluesound PULSE MINI 2i

Czego oczekiwać pod względem brzmienia od PULSE Mini 2i?

„Od razu zwraca uwagę ponadprzeciętna detaliczność. Bluesound nie szczędzi słuchaczowi szczegółów, które prezentuje na dość głębokiej, choć chaotycznej scenie. Bas jest zwarty, punktowy, z dobrym konturem. Nie dudni i potrafi zejść całkiem nisko — jest naprawdę niezły”.

W podsumowaniu autor zwracaj uwagę na najważniejsze cechy tego kompaktowego głośnika:

„Atutami Pulse'a są niezwykle rozbudowana funkcjonalność, detaliczne, angażujące brzmienie oraz kompaktowe gabaryty. Osoby, które posiadają już urządzenia bazujące na platformie BluOS, decydując się na zakup Pulse Mini 2i z pewnością nie będą zawiedzione — ten głośnik umożliwi rozbudowę domowego systemu o kolejne strefy. Zainteresuje także użytkowników Roona”.

Głośnik multiroom Bluesound Pulse 2i

Pełny test można przeczytać w numerze 07/08 2022 magazynu „Audio Video”.

Jeśli chcesz przekonać się o możliwościach modelu Bluesound PULSE Mini 2i, zachęcamy do wizyty w naszych salonach Top Hi-Fi & Video Design, gdzie w miłej atmosferze możesz samodzielnie przetestować to i wiele innych urządzeń i systemów audio i audio-wideo.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: