Poprzedni
Następny

ROTEL RA-1572

Japoński producent elektroniki Rotel wprowadza nową serię urządzeń. Sercem nowej linii jest wzmacniacz zintegrowany RA-1572. Oprócz wydajnego wzmacniacza, urządzenie zawiera wiele dodatkowych funkcji, takich jak przedwzmacniacz gramofonowy, DAC, czy Bluetooth.

Rotel RA-1572

Firma Rotel dysponuje ogromnym doświadczeniem w budowaniu urządzeń audio, co objawia się nie tylko doskonałym projektem, ale również stosowaniem wysokiej jakości elementów do budowy urządzeń. Sercem wzmacniacza RA-1572 jest stereofoniczny wzmacniacz o mocy 120W na kanał. Taka moc zapewni bezproblemową współpracę z większością kolumn na rynku. Do dyspozycji użytkownika znajduje się szeroki zestaw wejść. Wiele osób ucieszy wejście gramofonowe dla wkładek MM. Do połączeń w trudnych warunkach warto skorzystać z symetrycznych wejść XLR. RA-1572 posiada również zaawansowany przetwornik C/A, posiadający wejścia współosiowe, optyczne i USB. Pozwoli to na wykorzystanie tego urządzenia jako centrum domowej rozrywki, do którego podłączone będą pozostałe urządzenia.

Rotel RA-1572

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: