Poprzedni
Następny

Rotel przedstawił nowe modele stereo z serii Diamond

Rotel zaprezentował dwa nowe komponenty stereo z serii Diamond, za pośrednictwem których japońska firma postanowiła uczcić swoją ponad sześćdziesięcioletnią działalność. Wzmacniacz zintegrowany RA-6000 oraz przetwornik C/A z odtwarzaczem CD DT-6000 są wyrazem uznania dla wartości i pasji Rotela oraz jego założycieli.

Wzmacniacz zintegrowany Rotel RA-6000

Seria Diamond obejmuje wzmacniacz zintegrowany RA-6000 i przetwornik C/A DT-6000. Każdy z nich charakteryzuje się eleganckim wzornictwem, kładącym nacisk na nowoczesną, współczesną stylistykę, która jednocześnie stanowi hołd dla ikonicznego dziedzictwa marki.

Jak przystało na specjalną okazję, obie nowości z serii Diamond oferują bardzo wysoki, audiofilski standard jakości dźwięku. Jest to zasługa połączenia układu zainspirowanego referencyjnymi modelami Michi oraz zaawansowanych, wykonanych na zamówienie komponentów, wynosząc nowe modele na szczyt aktualnej oferty Rotela.

DT-6000 – zaawansowany przetwornik C/A z odtwarzaczem CD

Rotel DT-6000 to najwyższej klasy urządzenie źródłowe dla wymagających audiofilów i melomanów, oddające muzykę z niespotykaną precyzją. Sercem tego modelu jest 8-kanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre ES9028Pro, dedykując po cztery kanały dwóm wyjściom stereo – lewemu i prawemu. Sygnał przetwarzany przez DAC pozwala wydobyć wszelkie niuanse z ulubionych nagrań z niezwykłą czystością i szczegółowością przy wyjątkowo niskim poziomie szumu bazowego.

Wzmacniacz zintegrowany Rotel RA-6000

Przetworniki cyfrowo-analogowe są zasilane przez w pełni zbalansowane filtry wyjściowe, które zostały precyzyjnie dostrojone w celu uzyskania realistycznej reprodukcji dźwięku. Za zasilanie wszystkich krytycznych obwodów odpowiada wyprodukowany we własnym zakresie, ekranowany transformator toroidalny z wysokowydajnymi kondensatorami foliowymi o niskim współczynniku ESR.

Urządzenie jest wyposażone w wejście PC-USB obsługujące standardy MQA i DSD oraz odtwarzacz CD. Dodatkowo wejścia koaksjalne i optyczne umożliwiają odtwarzanie plików muzycznych PCM 24-bity/192 kHz z wykorzystaniem streamerów muzycznych i odtwarzaczy multimedialnych.

RA-6000 – niezwykle wydajny wzmacniacz zintegrowany

Wzmacniacz zintegrowany Rotel RA-6000 zapewnia moc wyjściową 350 W na kanał (4 Ω) w klasie AB. Konstrukcja ta wykorzystuje rozwiązania techniczne i wydajnościowe zaczerpnięte z flagowych modeli serii Michi – zwłaszcza w zakresie projektowania obwodów, doboru komponentów akustycznych i metod inżynierii zasilania. Czerpie także z udoskonaleń wprowadzonych w nowych modelach Rotela MKII.

Wzmacniacz zintegrowany Rotel RA-6000

Szeroki wachlarz wejść źródłowych umożliwia podłączenie zarówno nowoczesnych, jak i starszych źródeł dźwięku. Pomagają w tym złącza koncentryczne (3), optyczne (3), analogowe (3), PC-USB z obsługą MQA, XLR Balanced, iOS USB dla urządzeń Apple, łączność bezprzewodowa Bluetooth oraz przedwzmacniacz gramofonowy MM dla entuzjastów płyt winylowych.

Dostępność

Wzmacniacz zintegrowany Rotel RA-6000

Nowe modele z serii Diamond marki Rotel są dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design w czarnym i srebrnym wykończeniu. Aby sprawdzić, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: