Poprzedni
Następny

Recenzja wkładki gramofonowej VM510CB

Portal audio.com.pl rozpoczyna testy wkładek gramofonowych, jako pierwsza redaktorzy postanowili zająć się najtańszym modelem z serii 500, czyli Audio-Technicą VM510CB.

Audio-Technica VM510CB

Testowana wkładka weszła na rynek w zeszłym roku, więc jest to produkt stosunkowo nowy. Jeśli nie przerażają Was techniczne zwroty w stylu: „błędy kalibracji w zakresie kąta offset”,”przesłuch międzykanałowy” lub „para-toroidal” to zapraszamy do lektury. W przypadku, gdy wystrzegacie się technicznego języka jak ognia, zdradzimy, że Audio-Technica VM510CB gra ekspresyjnie i wyraziście, nie jest wymagana cierpliwość ani przenikliwość, aby usłyszeć jej zdecydowany charakter.(…) Dźwięk jest od razu dynamiczny i emocjonalny, bardzo dobitny w zakresie średnich tonów, otwarty na górze pasma. Wysokie tony - jak na analog - błyszczą wyjątkowo, ale nie sieją ostrością i nie wieją metalicznym chłodem; gwarantują kreowanie przestrzeni i "powietrza". Dominujący pozostaje raczej środek pasma, niemający przy tym "przydymionego" klimatu, bezpośredni i momentami nawet twardy, dbający o artykulację.

Więcej na audio.com.pl

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: