Poprzedni
Następny

PSB Speakers – M4U 8 na łamach iMagazine

Jarosław Cała z iMagazine czekał pięć lat na następcę modelu M4U 2 – należy dodać, że poprzednik M4U 8 zrobił na redaktorze ogromne wrażenie. Jak w teście wypadły najnowsze słuchawki kanadyjskiego producenta?

PSB Speakers M4U 8

Na początek garść informacji o samych słuchawkach. Technologia Room Feel™ ma za zadanie  przeniesienie ciepłego, przestrzennego dźwięku wprost do uszu słuchacza. Transfer dźwięku odbywa się za pośrednictwem interfejsu Bluetooth, za pomocą kodeka aptX ™ HD. M4U 8 wyposażone są w system redukcji hałasu, który swoją niezwykłą skuteczność zawdzięcza m.in. zastosowaniu czterech mikrofonów. Tryb „przezroczystości” pozwala na natychmiastowe usłyszenie co się dzieje w najbliższym otoczeniu użytkownika, poprzez skokowe obniżenie głośności o 30 decybeli.

PSB Speakers M4U 8

Jak zauważył recenzent iMagazine nowy model M4U 8 na pierwszy rzut oka nie różni się znacznie od poprzednika, postęp technologiczny jest jednak adekwatny do czasu, jaki musieliśmy na niego poczekać. (…) Słuchawki wyposażono we wszystkie najnowocześniejsze technologie, które rzeczywiście się przydają w użytkowaniu.(…) Celem PSB było stworzenie idealnych słuchawek, pomiędzy światem audiofilskich wariatów a tym wygodnym i praktycznym, który możemy nazwać lifestylowy. Za projekt odpowiedzialny jest sam założyciel firmy i jej główny inżynier Paul Barton i to powinno Was uspokoić. Kiedyś w wywiadzie powiedział, że słuchawki oraz głośniki muszą być jak czysta, przezroczysta szyba, pokazywać dokładnie to, co jest na zewnątrz. Model M4U 8 mimo swoich zaawansowanych rozwiązań zachowały właśnie tę czystą formę, o której mówi Barton.

Więcej tutaj

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: