Poprzedni
Następny

Produkty Bang & Olufsen dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Z przyjemnością informujemy, że w salonach Top Hi-Fi & Video Design dostępna jest szeroka gama produktowa firmy Bang & Olufsen. Obecność urządzeń tego znakomitego duńskiego producenta w polskiej sieci specjalistycznych salonów audio, to świetna okazja dla entuzjastów dobrego brzmienia, aby w komfortowych warunkach zapoznać się z ofertą Bang & Olufsen.

Produkty Bang & Olufsen dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Dzięki zawarciu umowy pomiędzy ASBIS Enterprises i firmą Audio Klan produkty Bang & Olufsen będą teraz dostępne zarówno w salonach Top Hi-Fi & Video Design, jak i w sklepie internetowym www.tophifi.pl. Dodatkowo w wybranych salonach Top Hi-Fi & Video Design powstaną specjalne strefy poświęcone produktom duńskiej marki.

Bang & Olufsen BEOPLAY PORTAL

Audio Klan jest jednym z najprężniej działających dystrybutorów urządzeń AV na polskim rynku i operatorem największej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design. Całą sieć tworzy 19 nowoczesnych salonów zlokalizowanych w 14 miastach Polski. Od ponad 25 lat firma dostarcza najlepsze jakościowo i funkcjonalnie rozwiązania obejmujące nowe technologie, zaawansowane systemy stereo i kina domowego oraz najwyższej klasy urządzenia high-end.

Bang & Olufsen to marka, której nie trzeba przedstawiać miłośnikom dobrego, profesjonalnego brzmienia oraz bardzo nowoczesnej i funkcjonalnej stylistyki. Marka, która trwa nieprzerwanie od 1925 roku, jest synonimem prestiżu oraz wysokiej jakości. Chcieliśmy, żeby wartości prezentowane przez Bang & Olufsen były spójne z tymi, które posiada partner wybrany przez nas do sprzedaży tej marki na rynku polskim i to nam się udało. Audio Klan przez lata budował swoją pozycję w kraju i na przestrzeni dekad wypracował świetną renomę. Mamy nadzieję, że to początek owocnej współpracy pomiędzy ASBIS Poland oraz Audio Klan” – powiedział Przemysław Wierzbicki, prezes zarządu ASBIS Poland.

„Audio Klan i prowadzone przez nas salony Top Hi-Fi & Video Design od początku kładły główny nacisk na wysoką jakość brzmienia. Oferta Bang & Olufsen wpisuje się w naszą strategię rozbudowywania portfela produktów o najlepsze światowe marki. Dlatego bardzo nas cieszy podpisana umowa partnerska z ASBIS Poland na sprzedaż produktów Bang & Olufsen w Polsce. Jest ona naturalnym uzupełnieniem naszej oferty sprzedażowej. Jestem przekonany, że nasi klienci również docenią nową markę, którą właśnie wprowadzamy do sprzedaży w salonach Top Hi-Fi & Video Design” powiedział Hubert Wiśniewski, Head of Retail w Audio Klan.

W polskiej sieci salonów znajdą się w sprzedaży m.in. innowacyjny głośnik Beoplay A9, który wypełni każde pomieszczenie szczegółowym dźwiękiem, dzięki potężnemu 480-watowemu systemowi wzmacniacza cyfrowego oraz wbudowanemu systemowi adaptacji pomieszczenia idealnie wypełni nawet trudne akustycznie pomieszczenie wysokiej jakości dźwiękiem.

Bang & Olufsen BEOLIT 20

Beolit 20, czyli bezprzewodowy głośnik oferujący dźwięk True 360 z baterią wystarczającą na 8 godzin zabawy, który można łatwo przenosić i umieścić w dowolnym miejscu — w domu, ogrodzie lub w parku i nie tylko. Miłośnicy nowoczesnych słuchawek powinni skierować swoją uwagę na rewolucyjne nauszniki Beoplay H95, które zapewniają wyjątkową jakość dźwięku dzięki specjalnie dostrojonym tytanowym przetwornikom i najbardziej zaawansowanej adaptacyjnej aktywnej redukcji szumów.

Z pełną ofertą urządzeń Bang & Olufsen dostępnych w sieci Top Hi-Fi & Video Design można zapoznać się pod tym linkiem.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: