Następny

Pierwsze na świecie produkty z certyfikatem AirPlay

Marantz ma przyjemnośc przedstawić pierwsze na świecie produkty z certyfikatem AirPlay.

Marantz - uznany producent z branży audio/wideo - wprowadził na rynek cztery nowe produkty, które po aktualizacji oprogramowania oferują strumieniowe odtwarzanie muzyki Apple AirPlay. Ten znakomity kwartet składa się z wyposażonych w funkcje sieciowe komponentów audio-wideo, które jako pierwsze na świecie wyposażone zostały w funkcję AirPlay. Pozwala ona użytkownikom na łatwe, strumieniowe przesyłanie muzyki z ich kolekcji iTunes wprost do komponentów Marantz, dosłownie za dotknięciem palca.

Odpowiednia aktualizacja oprogramowania umożliwiająca korzystanie z dodatkowej funkcji AirPlay, będzie dostępna na stronie internetowej Marantza www.marantz.eu/airplay w grudniu 2010 w cenie 49 €.

airplay_2.jpg

Certyfikowane produkty Marantza pozwalające na obsługę aplikacji Airplay obejmują:  amplituner AV SR7005, procesor AV/przedwzmacniacz AV7005, sieciowy odtwarzacz audio NA7004 oraz system Melody Media (M-CR603).

Przesyłaj strumieniowo muzykę  iTunes z komputera PC lub Mac, do domowej sieci rozrywki.

Wraz z wyposażeniem produktów Marantz w funkcją AirPlay, użytkownicy mogą otworzyć swoje zasoby iTunes na zupełnie nowe formy wykorzystania, ciesząc się nie tylko możliwością strumieniowego przesyłu muzyki z bibliotek iTunes ich komputerów do ich domowej sieci, ale także dostępem do informacji o artyście, albumie oraz bieżącym i pozostałym do końca utoworu czasie. Wyposażenie produktów Marantz w funkcję AirPlay stało się możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii sieciowych. Dotychczas funkcja AirPlay była dostępna jedynie w produktach takich jak np. Apple AirPlay Express.

Ken Ishiwata - ambasador marki Marantz: „Firma Marantz zawsze była w czołówce, bez względu na to czy muzycznym nośnikiem była monofoniczna płyta gramofonowa, stereofoniczny Long Play, Compact Disc czy też płyta SACD. Jednak styl życia i potrzeby ludzi zmieniły się. Obecnie korzystanie z przenośnych odtwarzaczy typu iPod czy iPhone stało się bardzo popularne i  liczba takich użytkowników nadal szybko rośnie. Dlatego dość naturalnym krokiem Marantza było wyposażenie naszych produktów w aplikację AirPlay, gdyż mocno wierzymy, że ten sposób słuchania muzyki jeszcze bardziej przybliży firmę Marantz do ludzi. AirPlay wykorzystuje bezstratny format firmy Apple, zapewniając wysoką jakość odtwarzania muzyki z systemów Marantz. Dodaje on jeszcze jeden wspaniały wymiar do przyjemności, jaką zapewnia korzystanie z możliwości naszych urządzeń, w połączeniu z różnorodnością źródłeł strumieniowej muzyki. Zarówno nasi klienci jak i partnerzy handlowi mogą zawsze polegać na marce Marantz, w dziedzinie najbardziej zaawansowanych innowacji i wiodących technologii, które przenoszą domową rozrywkę na kolejne poziomy, dostarczając kreatywnych rozwiązań dla maksymalnej satysfakcji i znakomitej uniwersalności."

Dowiedz się więcej na temat aktualizacji AirPlay www.marantz.eu/airplay

airplay_baner.jpg

#$jUipo87Ak

Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: