Poprzedni
Następny

Pierwsza konfiguracja Yamaha RX-V4A oraz RX-V6A | Poradnik [Wideo]

Średnia ocen: 5
(3 oceny) 2 komentarze

Dzisiejszy materiał poświęciliśmy, by pokazać na co zwrócić uwagę podczas pierwszej konfiguracji amplitunerów kina domowego Yamaha RX-V4A oraz modelu RX-V6A tuż po wyjęciu z pudełka. Oba modele w kwestii konfiguracji są do siebie na tyle podobne, że ten poradnik można potraktować jako uniwersalny. Film zwraca uwagę na kwestie bezpieczeństwa, sposobu podłączenia urządzeń peryferyjnych, kalibrację przy użyciu systemu YPAO oraz jakie funkcje trzeba aktywować w menu amplitunera. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Amplituner Kina Domowego Yamaha RX-V4A | Unboxing PL

Jak podłączyć odtwarzacz do wzmacniacza stereo - cyfra vs analog | Poradnik

Najpopularniejsze kolumny głośnikowe 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: