Poprzedni
Następny

Październik na VOD – nowości, na które warto zerknąć

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Coraz zimniejsze popołudnia i wieczory, coraz krótsze dni i coraz większe lenistwo – tak, proszę Państwa, nastała pełnoprawna jesień. Jak co roku o tej porze platformy VOD nie zawodzą swoich użytkowników, serwując im jeszcze więcej wciągających filmów i seriali. Zobaczcie, co warto wrzucić na swoje kino domowe w październiku.

Fot. Jens Kreuter / Unsplash

Pomiędzy zmysłami / Chili

„Pomiędzy zmysłami” to thriller z Alexandrą Daddario w roli głównej. Wciela się ona w rolę Margaret – samotnej i zagubionej dziewczyny, która żyje w wielkim, nieco przytłaczającym ją mieście. Na co dzień uczy języka i ludzi, a po zmroku korzysta z dobrodziejstw nocnego życia Tokyo, którego jeszcze dobrze nie zna. Margaret zatraca się tam w powierzchownych znajomościach, które konsumuje w hotelach miłości, oraz w alkoholu i narkotykach, a wszystko by zapomnieć o swoim dawnym życiu. Kiedy jednak nawiązuje romans z tamtejszym gangsterem, jej poczucie wolności zaczyna znikać szybciej niż zawartość kolorowych drinków w klubach.

Tylko sprawiedliwość / Chili

Po ukończeniu studiów na Harvardzie młody prawnik Bryan Stevenson wyjeżdża do Alabamy, by bronić niesłusznie skazanych lub tych, których nie stać na właściwą reprezentację w sądzie. Jednym z jego pierwszych przypadków jest sprawa Waltera McMilliana, który w 1987 roku został skazany na śmierć za zabójstwo 18-letniej dziewczyny, pomimo dowodów potwierdzających jego niewinność i tego, że jedyne zeznania w sprawie pochodziły od przestępcy, który miał dobry motyw, by kłamać. W kolejnych latach procesu Stevenson spotyka się z podnoszącym się rasizmem oraz prawnymi i politycznymi manewrami, gdy niestrudzenie walczy o życie McMilliana.


Jesteś kinomanem i szukasz sposobu na poprawę nagłośnienia dla swojego telewizora, ale nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj koniecznie do naszych poradników:


Teheran / Apple TV+

Nowy thriller szpiegowski od scenarzysty świetnie ocenianego serialu "Fauda" opowiada porywającą i emocjonującą historię agentki Mosadu, która pod przykrywką bierze udział w ekstremalnie ryzykownej misji w Teheranie, przez co naraża wszystkich wokół siebie na ogromne niebezpieczeństwo.

Wojna światów | Canal+ Premium

Nowy serial dostępny na Canal+ Premium to adaptacja klasycznej powieści science-fiction spod pióra H.G. Wellsa, która opowiada o marsjańskiej inwazji na Londyn. 

Dokonało się – po kilkudziesięciu latach oczekiwania na znalezienie dowodu istnienia życia pozaziemskiego, astronomowie namierzają sygnały z innej galaktyki. W oczekiwaniu na nawiązanie dłuższego kontaktu z obcą cywilizacją cały świat wstrzymuje oddech, ale nikt nie prognozuje tego, co może wydarzyć się za chwilę. Kolejny kontakt wygląda bowiem zupełnie inaczej, niż ludzkość to sobie wymarzyła, jako że przybysze z odległej planety wcale nie mają pokojowych zamiarów. 


Dlaczego warto zainwestować w dobry sprzęt do Netflixa, HBO Go lub innych tego typu serwisów. O tym dowiesz się z naszego filmu:


Wątpliwości / Cineman

“Wątpliwości” to melodramat z Benem Affleckiem, Olgą Kurylenko oraz Javierem Bardemem w rolach głównych. Podróżujący po Europie Amerykanin spotyka w Paryżu ukraińską rozwódkę, która samotnie wychowuje dziesięcioletnią córeczkę i szybko zaczyna między nimi iskrzyć. Postanawiają więc razem wyjechać do jego rodzinnej Oklahomy, gdzie mężczyzna podejmuje pracę w roli inspektora środowiskowego, a jego ukochana próbuje przystosować się do życia na innym kontynencie. Po jakimś czasie w ich relacji zaczynają jednak pojawiać się zgrzyty, więc kobieta znajduje ukojenie w spotkaniach z księdzem, który przechodzi kryzys wiary, podczas gdy jej partner przypadkowo spotyka swoją dawną miłość i nawiązuje z nią romans.

Demon / Ipla  

“Demon” to polsko-izraelski horror z 2015 roku. Piotr wraca do Polski z Anglii, by wziąć ślub ze swoją narzeczoną Żanetą i zamieszkać z nią w pięknym starym domu, który sprezentował im jego przyszły teść. Wszystko wyglądałoby sielankowo, gdyby nie fakt, iż w przeddzień wesela mężczyzna znajduje na terenie nowej posesji ludzkie szczątki, a w trakcie ich oględzin dochodzi do wypadku, w wyniku którego Piotr traci przytomność i budzi się, nie pamiętając ostatnich godzin ze swojego życia. Zauważa też, że szczątki zniknęły. Postanawia zignorować sytuację, ale podczas wesela panna młoda i goście zauważają, że dzieje się z nim coś dziwnego...

Jeżeli szukasz kina domowego lub masz pytania na temat jego lub innego sprzętu audio, skonktaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: