Poprzedni
Następny

Okiem Naczelnego Audio - wideotest Luxman L-509X [WIDEO]

Zapraszamy na kolejny film, w którym swoim okiem na hi-endowy wzmacniacz stereofoniczny Luxman L-509X spojrzał redaktor naczelny magazynu Audio, Pan Andrzej Kisiel - audiofil, pasjonat rynku audio, człowiek który na sprzęt audio potrafi spojrzeć nie tylko pod kątem emocji jakie on wzbudza, ale również okiem technicznym.

Osoby które pasjonują się urządzeniami z branży audio zawsze elektryzują takie modele jak Luxman L-509X. Wzmacniacze klasy Hi-End wyznaczają cały czas kierunek w kwestii brzmienia i choć nie są to multimedialne kombajny to nie o to w tym przypadku chodzi. Stereofoniczne wzmacniacze hi-endowe to przede wszystkim dbałość o najmniejszy detal w kwestii zasilania i chassis urządzenia, by w efekcie uzyskać jak najlepszy dźwięk.

Historia marki Luxman rozpoczęła się w 1925 roku. Od początku projektanci firmy kładli ogromny nacisk na uzyskanie naturalnego brzmienia i perfekcyjnego odwzorowania dźwięku. Od prawie 100 lat kolejne produkty Luxman stają się ponadczasowymi dziełami sztuki, utrzymując światowe uznanie jako marka oferująca high-endowe produkty audio. To również wyróżnia model L-509X który zachwyca swoim klasycznym wyglądem.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: