Poprzedni
Następny

Odbierz vouchery na 10 filmów w Rakuten.tv!

Telewizory Phillips od lat cieszą się ogromną popularnością, spełniając wysokie wymagania stawiane przez nowoczesnych widzów. Najnowsza promocja pozwoli jeszcze bardziej uatrakcyjnić doświadczenia podczas najbliższych seansów filmowych – teraz przy zakupie telewizora Philips Android TV otrzymasz vouchery na wypożyczenie dziesięciu filmów z Rakuten TV.

Odbierz vouchery na 10 filmów w Rakuten.tv!

Rakuten TV to internetowy serwis VOD z filmami i serialami, który oferuje największy wybór hollywoodzkich nowości w jakości 4K HDR. Za pośrednictwem tej platformy możliwe jest oglądanie treści bezpośrednio m.in. na Smart TV.

Co należy zrobić, aby odebrać vouchery i oglądać najlepsze filmy na platformie Rakuten?

1. Kup wybrany telewizor Philips Android TV w jednym z salonów Top Hi-Fi & Video Design lub online na stronie tophifi.pl w okresie między 30 marca a 17 maja 2020 r.

2. Przejdź na stronę philips-rakutentv.com, aby tam zarejestrować swój paragon i otrzymać swoje kody voucherów.

3. Naciśnij przycisk Rakuten na pilocie i zaloguj się w Rakuten TV.

4. Wybierz swój film z biblioteki, które Ciebie zainteresował.

5. Wpisz kod vouchera i ciesz się filmem!

Telewizory, które wchodzą w skład promocji: 75PUS7354/12, 70PUS7304/12, 65PUS7304/12, 55PUS7334/12, 50PUS7334/12, 43PUS7334/12, 43PUS7354/12, 65OLED804/12, 55OLED804/12, 65OLED984/12, 65OLED934/12.

Dlaczego telewizor marki Philips?

Telewizory Philipsa wyróżniają się szeregiem znakomitych technologii, które sprawią, że filmy i gry wciągną Cię bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. 4K UDH, świetlna oprawa Ambilight, Android TV, Asystent głosowy Google, Dolby Vision oraz Dolby Atmos – wszystko po to, aby zapewnić kinową jakość obrazu i dźwięku.

Philips 43PUS7334

Android TV. Sprytny i intuicyjny

Spersonalizuj telewizor Philips Android. Ten tydzień spędzasz z YouTube i Amazonem, a następny z Rakuten TV i Netflixem? Nie ma problemu. Dzięki przejrzystemu, intuicyjnemu interfejsowi możesz wysunąć ulubione treści na pierwszy plan. Wznów oglądanie serialu od ostatniej przerwy lub przejrzyj premiery najnowszych filmów.

Android TV

Dolby Vision i Dolby Atmos: kinowa jakość obrazu i dźwięku

Obsługa najlepszych formatów audio i wideo Dolby oznacza, że treści oglądane w jakości HDR będą wyglądały i brzmiały perfekcyjnie i niezwykle realistycznie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz najnowszy serial online czy film na Blu-Ray, zachwyci Cię kontrast, jasność i kolory dokładnie odzwierciedlające zamierzenia jego twórców. Towarzyszący obrazowi dźwięk będzie przestrzenny, czysty, pełen szczegółów i głębi.

Ambilight: przenieś emocje poza ekran

Autorski system Philips Ambilight sprawi, że pokochasz swój telewizor jeszcze bardziej. Muzyka zyska niezwykłą świetlną oprawę, a Twój ekran będzie wydawał się dużo większy, niż jest w rzeczywistości. Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ściany światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym.

Ambilight

Procesor Philips P5: perfekcyjny obraz, niezależnie od jego źródła

Procesor Philips P5 Perfect Picture zapewnia obraz w jakości godnej Twoich ulubionych rozrywek. Szczegóły nabierają głębi, kolory — życia, a odcienie skóry — naturalności. Niewiarygodny kontrast pozwala dostrzec każdy szczegół, a ruch jest tak płynny, że nigdy nie stracisz piłki z oczu — nawet przy bardzo dynamicznej grze.

Philips P5 Perfect Picture

Telewizory marki Philips są do nabycia w wybranym salonie Top Hi-Fi & Video Design lub online na stronie tophifi.pl.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: