Poprzedni
Następny

„Obszerne i mocne dźwięki” – recenzja słuchawek ATH-ADX5000

Audio-Technica ATH-ADX5000

„To znakomite słuchawki” – tak specjaliści ze strony hifiphilosophy.com podsumowali w recenzji referencyjny model słuchawek od Audio-Techniki, ATH-ADX5000. Sprawdźmy zatem dlaczego.

ATH-ADX5000 to konstrukcja unikatowa i nowoczesna, będąca w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jak podkreślili recenzenci „Audio-Technica zrobiła coś naprawdę nowego, o wielkim potencjalne”, swoje zdanie uzasadniając szeregiem zalet, do których zalicza się m.in. „niezwykle efektywne brzmienie”, „zjawiskowy realizm”, „wysoka muzykalność” czy „obszerne i mocne dźwięki”.

Niemniej – jak wskazuje autor – wizytówką ATH-ADX5000 jest „mistrzowska precyzja obrazowania” oraz „odporność na zniekształcenia”:

„Niezależnie od klasy sprzętu, przy nienajlepszych nawet torach, artykulacja będzie wyjątkowo wyraźna i wraz z nią zjawi się separacja, natomiast zniekształceń nie uświadczysz na żadnym obszarze pasma przy najtrudniejszych nawet testach. Permendurowe przetworniki o ogromnych membranach okolonych super sztywnymi kołnierzami pracują niczym mistrzowska obrabiarka, dopieszczą każdy detal. Dźwięk wielki i malutki wychodzą z tej obróbki cyzelowane z dokładnością do milimetra – dykcja budzi najwyższe uznanie, przestery są niemożliwe. Wszystko się tutaj uwyraźnia – śladu nie ma zlewania, mamrotu, buczenia – jak również nic nie idzie na żywioł” – możemy przeczytać na stronie hifiphilosophy.com.

Co jednak najważniejsze „nie sposób się z nimi nudzić”.

Do osobistego przetestowania ATH-ADX5000 zapraszamy do salonów Top Hi-Fi & Video Design, a do pełnych testów odsyłamy tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: