Poprzedni
Następny

Nugs.net teraz także w BluOS

NAD Masters M10

Koncertowe nagrania wprost z nugs.net, najnowszego serwisu muzycznego dostępnego teraz także w urządzeniach kompatybilnych z BluOS

Lenbrook International, twórca oprogramowania high-res audio do zastosowań prywatnych i komercyjnych,  zapowiedział wprowadzenie nugs.net jako najnowszego serwisu muzycznego w swojej utytułowanej platformie BluOS, umożliwiającej zarządzanie muzyką i strumieniowanie high-res audio. Serwis nugs.net zapewnia audiofilom i entuzjastom nagrań koncertowych dostęp do ponad 30 tys. godzin nagrań z koncertów artystów takich jak Pearl Jam, Metallica, Bruce Springsteen, Jeff Beck, George Cole Quintet i wielu innych. Integracja jest częścią zbliżającej się aktualizacji oprogramowania BluOS 3.4, o której użytkownicy BluOS mają zostać poinformowani w dniu 16 kwietnia 2019.

BluOS 3.4

„Audiofile zawsze oczekują jakości dźwięku bliskiej oryginalnemu wykonaniu”, mówi Andrew Haines, menadżer produktu BluOS. „Słuchanie nagrań z koncertów jest idealnym sposobem na to, aby docenić możliwości wysokiej jakości systemów audio, które tworzą nasi partnerzy oferujący urządzenia obsługujące BluOS”.

Według Brada Serlinga, prezesa nugs.net, subskrybenci wersji hi-fi serwisu zyskają dostęp do nagrań koncertowych w bezstratnym formacie FLAC, z ok. 1/3 katalogu hi-fi dostępną w 24-bitowej jakości studyjnego mastera MQA®.

„W rzeczywistości”, dodaje Serling, „Dla fanów artystów na naszej platformie, nagrania koncertów na żywo stają się dostępne już po 24 godzinach od ich zakończenia, co jest wyjątkiem w odniesieniu do serwisów strumieniowych i pozwala fanom pozostać w kontakcie ze swoimi ulubionymi artystami”.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: