Poprzedni
Następny

Przestronny, komfortowy i nowoczesny – nowy wrocławski salon Top Hi-Fi & Video Design

Przestronny, komfortowy i nowoczesny – wrocławski salon Top Hi-Fi & Video Design kusi klientów bogatą ofertą oraz udogodnieniami, które ułatwiają wybór sprzętu audio-video.

 

Kompleksowa oferta – od nowych mediów, przez hi-fi i kino domowe, aż do urządzeń high-end

Nowy sklep Top Hi-Fi & Video Design, znajdujący się obecnie przy ul. Legnickiej 46, przekonuje dużą powierzchnią wystawienniczą, pozwalającą zaprezentować niemal cały asortyment dostępny w sieci THF & VD, a także udogodnieniami umożliwiającymi przetestowanie systemów hi-fi i high-end, kina domowego oraz nowoczesnych mediów.

06

 

01

Nowoczesny wystrój, duża powierzchnia wystawiennicza, możliwość przetestowania urządzeń

Wnętrze utrzymane jest w nowoczesnym stylu, podkreślonym przez czarno-biały wystrój. Powierzchnia salonu sięga blisko 250 mkw. Przestronne wnętrze zapewnia fanom dobrego brzmienia większą wygodę i pozwala zaprezentować niemal cały asortyment z każdej kategorii cenowej – od prostszych modeli aż po wyrafinowane konstrukcje high-endowe dla najbardziej wymagających klientów. Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowane stoisko przygotowane z myślą o nowych mediach i mobilnych rozwiązaniach, na którym można zapoznać się z ofertą sprzętową oraz przetestować m.in. stacje dokujące i słuchawki.

 THF&VD Salon we Wrocławiu

 

08

 

IMG_1177

Dwie przestronne, profesjonalnie przygotowane sale odsłuchowe

 Do dyspozycji klientów przeznaczone są dwie przestronne (każda 25 mkw.) sale odsłuchowe. Jedna z nich służy do testowania zestawów stereo, druga do prezentowania możliwości drzemiących w nawet najbardziej złożonych systemach kina domowego.

IMG_1137

Salon przy ul. Legnickiej 46 czynny jest w poniedziałki od 13.00 do 19.00, od wtorku do piątku w godzinach 11.00-19.00 oraz w soboty między 10.00 i 16.00.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: