Poprzedni
Następny

Audio Pro BT5 – niewielki, ale potężny głośnik bezprzewodowy Bluetooth

Kompaktowy głośnik bezprzewodowy Audio Pro BT5 to doskonałe połączenie zaawansowanej techniki i wyrazistego brzmienia. Jednocześnie dzięki eleganckiemu skandynawskiemu wzornictwu oraz różnym wersjom kolorystycznym, urządzenie znakomicie pasuje do wystroju niemal dowolnego pomieszczenia. Teraz model BT5 dostępny jest na tophifi.pl i w salonach Top Hi-Fi & Video Design w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Audio Pro BT5

Szwedzkiej firmie Audio Pro za pomocą najnowszego modelu BT5 kolejny raz udało się potwierdzić, że na jakość dźwięku wpływa znacznie więcej czynników niż tylko rozmiar urządzenia. Mimo stosunkowo niewielkiej obudowy głośnik bezprzewodowy BT5 pozwala cieszyć się bogatym dźwiękiem o wysokiej jakości brzmienia, swobodnie wypełniając muzyką domowe wnętrze.

Audio Pro BT5

Niewielki, ale potężny

Technicznie Audio Pro BT5 to kompaktowy głośnik bezprzewodowy wykorzystujący łączność Bluetooth 4.0. Wewnątrz obudowy o wymiarach 134 mm × 250 mm × 150 mm (W × S × G) znajdziemy dwa przetworniki elektroakustyczne – jednostkę wysokotonową o średnicy 19 mm z tekstylną kopułką i głośnik średnio-niskotonowy o średnicy 101 mm. Przetworniki te napędzane są przez układ wzmocnienia klasy D o mocy całkowitej wynoszącej 40 W (10 W + 30 W). Aby wspomóc najniższy zakres częstotliwości projektanci zastosowali obudowę typu bass reflex. Całość funkcjonuje jako niebywale dopracowany zespół głośnikowy, dostarczający precyzyjny dźwięk w zakresie od 50 Hz do 20 kHz.

Projektanci wyposażyli BT5 także w klasyczne gniazdo mini-jack 3,5 mm. W ten sposób użytkownik zyskuje użyteczną alternatywę dla łączności bezprzewodowej i z łatwością może podłączyć również wiele innych źródeł dźwięku, które nie obsługują standardu Bluetooth.

Audio Pro BT5

W skandynawskim stylu

Można powiedzieć, że model BT5 pod względem wzornictwa wydaje się otwierać nowy kierunek w ofercie Audio Pro, lecz konstrukcji wciąż udało się zachować piękne, skandynawskie wzornictwo, które wyróżnia wszystkie urządzenia szwedzkiego producenta. Przód i boki głośnika zostały pokryte tkaniną, z kolei górną i dolną powierzchnię wykonano z drewnianych elementów. Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych głośnika Audio Pro BT5, co ułatwia wkomponowanie go w wystrój domowego wnętrza.

Zapraszamy do salonów

Głośnik przenośny BT5, podobnie jak wiele innych urządzeń marki Audio Pro, możesz nabyć w super cenie na tophifi.pl, a także w naszych salonach Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu Eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem i pomogą w przetestowaniu możliwości brzmieniowych i dostępnych funkcji urządzenia.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: