Poprzedni
Następny

Nowy głośnik Bluetooth w portfolio Audio Pro – BT5

Audio Pro BT5

Audio Pro poszerzyło swoją bogatą kolekcję głośników bezprzewodowych o kolejną konstrukcję. Kompaktowy model BT5 stanowi połączenie zaawansowanej techniki i wyrazistego brzmienia. Jednocześnie dzięki atrakcyjnemu skandynawskiemu wzornictwu oraz trzem wersjom kolorystycznym, urządzenie znakomicie pasuje do wystroju niemal dowolnego pomieszczenia.

Szwedzkiej firmie Audio Pro za pomocą najnowszego modelu BT5 kolejny raz udało się potwierdzić, że na jakość dźwięku wpływa znacznie więcej czynników niż tylko rozmiar urządzenia. Mimo stosunkowo niewielkiej obudowy BT5 pozwala cieszyć się bogatym dźwiękiem o wysokiej jakości brzmienia, swobodnie wypełniając muzyką domowe wnętrze.

Audio Pro BT5

Technicznie BT5 to kompaktowy głośnik bezprzewodowy wykorzystujący technologię Bluetooth 4.0. Wewnątrz obudowy o wymiarach 134 mm × 250 mm × 150 mm (W × S × G) znajdziemy dwa przetworniki – jednostkę wysokotonową o średnicy 19 mm z tekstylną kopułką i głośnik średnio-niskotonowy o średnicy 101 mm. Głośniki zasilane są przez wzmacniacz Class D o mocy 10 W + 30 W. Aby wspomóc najniższy zakres częstotliwości projektanci zastosowali obudowę typu bas-refleks. Całość funkcjonuje jako niebywale dopracowany układ, dostarczający dokładny dźwięk z zakresu od 50 Hz do 20 kHz.

Projektanci wyposażyli BT5 także w klasyczne gniazdo połączeniowe mini-jack 3,5 mm. W ten sposób użytkownik zyskuje użyteczną alternatywę dla łączności bezprzewodowej i z łatwością może podłączyć również wiele innych źródeł dźwięku.

Audio Pro BT5

Można powiedzieć, że model BT5 pod względem wzornictwa wydaje się otwierać nowy kierunek w ofercie Audio Pro, lecz konstrukcji wciąż udało się zachować piękne, skandynawskie wzornictwo, które wyróżnia wszystkie urządzenia szwedzkiego producenta. Przód i boki głośnika zostały pokryte tkaniną, z kolei górną i dolną powierzchnię wykonano z paneli drewnianych. Do wyboru są trzy wersje wykończenia: w kolorze czarnym, orzecha włoskiego i dryfującego drewna. To zróżnicowanie pozwala bez trudu wkomponować urządzenie w wystrój domowego wnętrza.

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: