Następny

Nowy, bardzo potężny amplituner AV od Marantza

SR6005 to nowy, muskularny amplituner AV od firmy Marantz, dostarczający zdumiewającej mocy 7x 110W RMS, oferującyHDMI 1.4a z 3D orazAudio Return Channel, sześć wejść i jedno wyjście, pozwalające na odtwarzanie dźwięku High Definition z Blu-ray Disk i odtwarzaczy HD DVD, a także zaawansowane funkcje Audyssey.

sr6005_akt1.jpg

Marantz, od chwili swojego powstania, każdego dnia z wielka mocą angażuje się w muzykę. Idąc dalej, muzyka jest integralną częścią firmy Marantz a przede wszystkim, istotą jej istnienia. Efekty tego widać na co dzień, a najlepiej przy okazji wypuszczania na rynek nowych urządzeń, które z roku na rok zdumiewają swoja mocą, stylistyką, wszechstronnością oraz jakością. Bo firma Marantz wie, że prawdziwy dźwięk hi-fi jest w stanie odtworzyć magię każdego spektaklu.

SR6005 to najnowszy system od firmy Marantz, który został zaprojektowany przede wszystkim po to, aby dostarczać wspaniałych, niezapomnianych emocji z Twojego kina domowego. SR5006 zachwyca zarówno najwyższą jakością obrazu i dźwięku, ale również doskonałym, wszechstronnym wyposażeniem. Ten uniwersalny amplituner to zarówno fantastyczne kino domowe z obsługą obrazu 3D jak i znakomitej jakości brzmienie towarzyszące nie tylko filmom ale i również Twoim ulubionym płytom CD.

SR6005 oferuje najnowsze dekodery dźwięku HD w tym m.in. Dolby  TrueHD, DTS HD Master Audio, a także nowy dekoder Dolby ProLogic IIz. Natomiast miłośników doskonałego brzmienia ucieszy funkcja poprawy brzmienia Pure Direct, dzięki której sygnał omija wszystkie obwody poza obwodami audio w celu zminimalizowania niepożądanych interferencji. Dodatkowo dla zapewnienia szybkiej i łatwej konfiguracji systemu do akustyki naszego pokoju, Marantz zastosował funkcję Audyssey MultEQ, która pozwala na kalibrację całego systemu dla obszaru odsłuchu na podstawie analizy danych uzyskiwanych z kilku punktów pomiarowych pomieszczenia.

sr6005_akt3.jpg

Doskonały, pełny dźwięk SR6005 uzupełniają zaawansowane funkcje obrazu takie jak skalowanie źródeł analogowych i HDMI w górę do 1080p poprzez procesor Anchor Bay ABT2015, kompensacja Auto Lip-Sync, oraz Deep Color. Dodatkowo w celu zapewnienia najwyższej jakości audio i wideo, amplituner wyposażony został również aż w 6 wejść oraz 1 wyjście HDMI 1.4a. pozwalające na przetwarzanie obrazu 3D, a także Audio Return Channel.

Dzięki tym wszystkim zaawansowanym funkcjom, to stylowe „pudełko" zagwarantuje porażająco przekonujące doznania podczas oglądania ulubionych filmów. Dosłownie poczujesz się jakbyś był w samym środku rozgrywanej właśnie akcji.

Dodatkowo dla miłośników „nowych mediów" SR6005 sprawi, że każdy muzyczny detal, każdy ton będzie oddany z pełną precyzją i atmosferą muzyczną. Nawet skompresowane pliki muzyczne iPoda podłączonego poprzez USB, czy też pliki MP3 - z płyt CD lub przesłane za pomocą opcjonalnego odbiornika Bluetooth RX101, będą brzmiały pełniej, dzięki wykorzystanej w systemie SR6005 technologii M-DAX2 ( ang.Marantz Dynamic Expander)

SR6005 to idealna propozycją dla tych którzy cenią sobie doskonały dźwięk przestrzenny oraz nieskazitelny obraz HD.

Dowiedz się więcej o SR6005

sr6005_akt2.jpg

Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: