Poprzedni
Następny

Nowa odsłona salonu Top Hi-Fi & Video Design w Sopocie

Sopocki salon Top Hi-Fi & Video Design zmienił swoją lokalizację i obecnie znajduje się przy ul. Niepodległości 725. Powiększenie powierzchni wystawienniczej umożliwia zaprezentowanie znacznie szerszego asortymentu niż dotychczas, a klienci zyskają znacznie przestronniejszą salę odsłuchową. W związku z otwarciem nowego salonu przygotowaliśmy niespodziankę – megarabaty na wszystkie produkty oferowane w całej sieci Top Hi-Fi & Video Design.

1

2

Przeniesienie salonu Top Hi-Fi w Sopocie na ul. Niepodległości 725

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dbając o możliwość jak najpełniejszego zaprezentowania możliwości drzemiących w najnowszych urządzeniach audio-wideo, nasz sopocki salon Top Hi-Fi & Video Design przenieśliśmy do nowej lokalizacji. Od 2 czerwca br. wszystkich miłośników najwyższej jakości systemów hi-fi i high-end, kina domowego oraz nowoczesnych mediów zapraszamy na ul. Niepodległości 725.

3

4

Przeniesienie salonu do nowej lokalizacji pozwoliło wprowadzić wiele funkcjonalnych udoskonaleń. Przestronniejsze wnętrze utrzymane jest teraz w nowoczesnej i atrakcyjnej stylistyce. Czarno-biały wystrój nadaje całości elegancki charakter, a większa powierzchnia zapewnia fanom dobrego brzmienia większą wygodę i pozwala zaprezentować niemal cały asortyment z każdej kategorii cenowej – od prostszych modeli aż po najbardziej zaawansowane konstrukcje high-endowe. Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowane stoisko przygotowane z myślą o nowych mediach i mobilnych rozwiązaniach, na którym można zapoznać się z ofertą sprzętową oraz przetestować m.in. stacje dokujące i słuchawki. Ponadto klienci mają do dyspozycji przestronną salę odsłuchową, w której można przetestować zestawy stereo i poznać możliwości drzemiące w nawet najbardziej złożonych systemach kina domowego.

5

6

Megarabaty i atrakcyjne ceny tylko do końca czerwca!

Przeniesienie sopockiego salonu to kolejny etap rozwoju sieci Top Hi-Fi & Video Design. Przypominamy, że na początku lutego br. swoją siedzibę zmienił nasz sklep we Wrocławiu, który obecnie znajduje się przy ul. Legnickiej 46. Nieustanny progres w tworzeniu jeszcze przyjaźniejszych miejsc dla naszych klientów podkreśla przygotowana promocja. Aż do końca czerwca br. we wszystkich salonach Top Hi-Fi & Video Design cały asortyment dostępny będzie w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wysokość megarabatu zależy od wybranego produktu, szczegóły można sprawdzić na stronie internetowej www.tophifi.pl oraz w dowolnym salonie sieci Top Hi-Fi & Video Design.

7

8

Dni i godziny pracy nowootwartego salonu Top Hi-Fi & Video Design w Sopocie pozostają bez zmian. Wszystkich klientów zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w soboty od godziny 10.00 do 14.00.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: