Poprzedni
Następny

Najpopularniejsze gramofony 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi [Wideo]

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Ubiegły rok to nie tylko czas techniki cyfrowej, serwisów streamingowych i innych „nowoczesnych” usług na życzenie. Był to również kolejny świetny rok dla klasycznych gramofonów, które konsekwentnie zdobywają coraz większą uwagę miłośników muzyki. W najnowszym materiale podsumujemy o jakie gramofony pytaliście nas najczęściej w 2020 roku. W zestawieniu swoje miejsce znalazły modele od Audio-Technica, Clearaudio, House of Marley oraz Thorensa.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najpopularniejsze wzmacniacze stereo 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Jak podłączyć gramofon do wzmacniacza stereo | Poradnik

Akcesoria do gramofonu - jakie wybrać i na co zwrócić uwagę | Poradnik


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: