Poprzedni
Następny

Najciekawsze soundbary – Top 5 ranking 2023

Dobry soundbar to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz się cieszyć efektownym brzmieniem podczas seansów przed telewizorem. Takie urządzenie nie zajmuje wiele miejsca, a potrafi nadać ścieżce audio rozmachu. Wzmocnienie dialogów i basu, poprawa ogólnej szczegółowości czy nawet rozbudowane efekty przestrzenne to tylko niektóre z korzyści oferowanych przez soundbary. Jakie są pozostałe? To zależy od modelu. Sprawdźmy więc, jaki soundbar kupić w 2023 roku. Poniżej kilka naszych wskazówek dotyczących wyboru soundbara i pięć propozycji od Ekspertów Dobrego Brzmienia. Miłej lektury!

Spis treści: Najciekawsze soundbary 2023 roku

1.       Soundbary – co warto o nich wiedzieć?

2.       Na co zwracać uwagę podczas wyboru soundbara?

3.       Soundbar - jaki wybrać w 2023 roku?

4.       Soundbary – dla kogo?

5.       Podsumowanie

Devialet Dione, Najciekawsze soundbary 2023, poradnik

Soundbary – co warto o nich wiedzieć?

Zacznijmy od kilku podstawowych informacji o sundbarach. Tak żeby ustalić, co to za sprzęt, jak działa i jak podłączyć go do telewizora.

Co to jest soundbar?

Soundbar, często nazywany też listwą dźwiękową, jest urządzeniem audio, które wyglądem przypomina właśnie listwę bądź belkę. Wewnątrz płaskiej, podłużnej obudowy znajdują się układy elektroniczne oraz głośniki. Ich liczba zależy od stopnia zaawansowania konstrukcji oraz od zamierzonego przez inżynierów efektu. Dlatego w niektórych belkach znajdują się tylko przetworniki szerokopasmowe, a w innych – także wysoko- i niskotonowe czy efektowe.

Bowers & Wilkins Panorama 3, soundbar z Dolby Atmos

Jakie są typy soundbarów?

Najprościej rzecz ujmując: soundbary dzielą się na jedno- oraz dwuelementowe. Te pierwsze składają się wyłącznie z listwy dźwiękowej (choć do wybranych modeli można dołączyć dodatkowe głośniki). Te drugie z kolei wyposażone są w przewodowy lub – jak ma to coraz częściej miejsce – bezprzewodowy subwoofer, czyli głośnik niskotonowy.

Warto też zaznaczyć, że na rynku pojawiają się też jednoelementowe soundbary z wbudowanym subwooferem (lub nawet kilkoma przetwornikami niskotonowymi), które są w stanie dostarczyć czysty dźwięk przestrzenny, przez co mogą stanowić optymalne rozwiązanie d0 oglądania filmów w domu.

W jaki sposób podłączyć soundbar do telewizora?

Soundbar można połączyć z telewizorem bezprzewodowo – za pomocą Bluetooth lub Wi-Fi – albo przewodowo – przez złącza HDMI lub złącze optyczne. Dzisiaj większość belek oferuje oba sposoby, co jest praktycznym i wygodnym udogodnieniem.

Yamaha SR-C20A to tani soundbar, który zapewnia bogaty dźwięk - lepszy niż głośniki telewizora - i współpracuje z Virtual Surround Dolby Audio

Na co zwracać uwagę podczas wyboru soundbara?

Żeby wybrać najlepszy soundbar, przede wszystkim zastanów się nad jego przeznaczeniem. Będziesz używać go głównie podczas oglądania filmów czy okazjonalnie także do słuchania muzyki? Ma oferować dźwięk przestrzenny czy wystarczy stereo? Duże znaczenie mają jeszcze pomieszczenie, w którym chcesz umieścić sprzęt, a także funkcjonalności, które oferuje listwa dźwiękowa.

Dobry soundbar do oglądania filmów

Zacznijmy od soundbara mającego zadbać o jak najlepszą oprawę dźwiękową seansów przed telewizorem. Najlepszy soundbar do filmów, taki który efektywnie zastąpi kino domowe, powinien się odznaczać mocnymi, dobrej jakości tonami niskimi oraz dostarczać ekspansywny dźwięk przestrzenny.

Głęboki, energiczny bas po prostu lubi się z kinem. Podkręca emocje podczas scen pościgu, z właściwą mocą oddaje potęgę wybuchów czy hałas przelatującego samolotu. Świetnie buduje także nastrój grozy i napięcia. Do zastosowań w kinie domowym polecamy więc soundbar z subwooferem – jedno- bądź dwuelementowy.

Wybierz najlepszy soundbar, Devialet Dione, Najciekawsze soundbary 2023

W przypadku dźwięku przestrzennego sprawa wydaje się oczywista. Nic tak nie tworzy klimatu, jak słyszane za plecami kroki, dobiegający z oddali krzyk czy też przeszywający pomieszczenie odgłos wystrzelonego pocisku. Dlatego dobry soundbar do filmów po prostu musi oferować takie rozwiązanie.

Jaki soundbar zapewni przestrzenny dźwięk?

Soundbar do kina domowego powinien dekodować dźwięk przestrzenny w formacie Dolby Atmos lub DTS:X. Dzięki temu odpowiednio przetworzy otrzymany sygnał i stworzy trójwymiarową przestrzeń dźwiękową. Najlepszy rezultat da tutaj model wyposażony w przetworniki efektowe, które emitują dźwięk w taki sposób, by fala dźwiękowa odbijała się np. od sufitu i docierała do słuchacza z góry. Inną, choć nie tak efektowną opcją jest wirtualizacja dźwięku przestrzennego.

Więcej informacji o dźwięku przestrzennym znajdziesz w artykułach: Dolby Atmos – co to jest? oraz Co to jest DTS: X?

Dobry soundbar do muzyki

Wielu melomanów kojarzy soundbary ze sprzętem audio przeznaczonym wyłącznie do kina domowego. Nic bardziej mylnego. Dzisiaj listwy dźwiękowe wykraczają znacznie dalej, a wiele z nich bardzo dobrze sprawdza się podczas słuchania muzyki. To zasługa technologii przetwarzania dźwięku, które sterują pracą urządzenia w taki sposób, aby jak najlepiej odwzorować klasyczny układ stereo. To rozwiązanie może okazać się strzałem w dziesiątkę zwłaszcza w przypadku małych bądź nieprzystosowanych do odsłuchów pomieszczeń, w których odpowiednie rozłożenie głośników stereo jest utrudnione.

Dodajmy jeszcze, że najlepiej do słuchania muzyki sprawdzi się soundbar wyposażony w moduł Bluetooth obsługujący przynajmniej kodeki aptX i aptX HD.

Soundbar, a pomieszczenie – jak uzyskać najlepszą akustykę?

Nawet najlepszy soundbar nie wywiąże się odpowiednio ze swojej roli, kiedy zostanie niewłaściwie ustawiony. Na szczęście w przypadku listew dźwiękowych zasada jest prosta. Jeśli chcesz uzyskać jak najlepszą synergię z obrazem, umieść belkę pod lub nad telewizorem. W przeciwnym razie źródło dźwięku będzie przesunięte względem obrazu, co może znacznie utrudnić odbiór.

Weź pod uwagę także ewentualne przeszkody, które mogą wpływać na propagację fal dźwiękowych. Dużo zależy tutaj od modelu soundbara. Jeśli ma głośniki tylne, boczne lub umieszczone na górze obudowy, zadbaj o to, aby emitowany przez nie dźwięk mógł bez przeszkód odbijać się od ścian, czyli zachowaj przynajmniej kilkudziesięciocentymetrową odległość. W ten sposób uzyskasz pełniejszy, czysty dźwięk przestrzenny. Unikaj też umieszczania soundbara w pobliżu absorbującej fale powierzchni (np. wyrobów tekstylnych).

A gdzie umieścić subwoofer?

Jeśli zdecydujesz się na soundbar dwuelementowy, ważną kwestią będzie umieszczenie głośnika niskotonowego. Przede wszystkim pod żadnym warunkiem nie stawiaj go w rogu pomieszczenia – to mogłoby znacznie przytępić bas i wprowadzić do brzmienia sporo chaosu. Lepszym rozwiązaniem będzie ulokowanie soundbara jak najbliżej telewizora (ale nie w rogu!) lub w odległości około 20 – 50 cm od środkowego punktu ściany, do której przysunięty jest odbiornik.

Soundbar z subwooferem zapewnia mocny bas, najciekawsze soundbary 2023

Czy wielkość pomieszczenia ma znaczenie w kontekście wyboru soundbara?

Tak, ale głównie w przypadku niewielkich bądź bardzo dużych pomieszczeń. Wybierając soundbar do małego pokoju, możesz sięgnąć po kompaktową konstrukcję bez głośników efektowych. W niewielkiej przestrzeni swoje zrobi akustyka, która pomoże stworzyć efekt otaczającego dźwięku. Plusem posiadania małego pomieszczenia jest również brak potrzeby, inwestowania w bezprzewodowy subwoofer.

Inaczej wygląda to w przypadku soundbara do dużego pokoju. Najlepszą jakość dźwięku zapewni urządzenie wyposażone w głośniki efektowe i mocne przetworniki basowe. Może to być model z oddzielnym subwooferem, choć dobrze sprawdzi się też belka z paroma zintegrowanymi niskotonowcami i wzmacniającymi ich działanie radiatorami.

Więcej informacji o sundbarach znajdziesz w naszym kompleksowym poradniku: Jaki soundbar kupić?

Jaki soundbar wybrać w 2023 roku?

Pora przyjrzeć się najciekawszym soundbarom na rok 2023. Wybraliśmy pięć niezwykle ciekawszych i wszechstronnych modeli. Poniżej przedstawiamy ich mocne strony i zastosowania, w których sprawdzą się najlepiej.

Yamaha SR-B30A

Nasz ranking soundbarów otwiera soundbar z Dolby Atmos Yamaha SR-B30A. To stylowy soundbar, który z łatwością zmieścisz pod telewizorem lub powiesisz na ścianie, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo miejsca.

Yamaha SR-B30A to niewielki soundbar, który poprawi głębię dźwięku i ma cyfrowe wejście optyczne

Największymi atutami Yamahy SR-B30A są prosta obsługa i brzmienie, które można określić jako żywe, energiczne i przyjemne w odbiorze. Dodatkowe wsparcie stanowi system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos, który poprawia tworzenie wciągającego pola dźwiękowego Yamaha. W efekcie można cieszyć się mocniejszym i pełniejszym dźwiękiem niż ten, który dostarczają wbudowane głośniki do telewizora.

Warto również dodać, że charakterystykę brzmienia SR-B30A zmienisz, wybierając jeden z predefiniowanych trybów: Gra, Stereo, Standard, Film. Na szczególną uwagę zasługuje ten pierwszy, który poprawia pozycjonowanie efektów w przestrzeni dźwiękowej. Taki efekt świetnie sprawdza się w grach akcji, w których odpowiednio szybkie zlokalizowanie przeciwnika może decydować o wygranej.

Yamaha SR-B30A – najważniejsze cechy

Łączność: HDMI eARC, złącze optyczne, Bluetooth 5.1 (kodeki AAC i SBC)

Technologia dźwięku przestrzennego: Dolby Atmos

Przydatne funkcje: rozszerzenie basu, Clear Voice (zwiększa głośność dialogów, dzięki czemu głosy stają się lepiej słyszalne)

Soundbar SR-B30A to wygodny sposób, aby cieszyć się dźwiękiem przestrzennym i wyraźnie poprawić jakośc dźwięku z telewizora. Ten kompaktowy soundbar doskonale sprawdzi się w małym salonie lub w sypialni, wypełniając całe pomieszczenie czystym, przestrzennym dźwiękiem. Wystarczy podłączyć go do telewizora za pomocą przewodu HDMI lub kabla optycznego.

Yamaha SR-X50A

Oto dwuelementowy soundbar z bezprzewodowym subwooferem z serii True X, który zmieni sposób, w jaki odbierasz filmy i gry. W pierwszej kolejności to zasługa technologii Dolby Atmos, która pozwala stworzyć trójwymiarową przestrzeń dźwiękową. Z kolei mocny subwoofer bezprzewodowy ożywia bas i sprawia, że eksplozje nie tylko usłyszysz, ale wręcz poczujesz na własnej skórze.

True X – nowy bezprzewodowy system rozrywki domowej Yamaha

Urządzenie można dodatkowo wzbogacić o głośniki efektowe Yamaha WS-X1A, tworząc kompletny system rozrywki domowej. Jeśli chodzi o sterowanie, Yamaha postawiła tu na proste i wygodne rozwiązania. Pracę soundbara możesz kontrolować pilotem, aplikacją lub zintegrowanym panelem z przyciskami. Bezpłatna aplikacja Sound Bar Controller umożliwia łatwą obsługę urządzenia za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Soundbar można podłączyć do telewizora przez przewód HDMI lub przy użyciu kabla optycznego.

Yamaha SR-X50A – najważniejsze cechy

Łączność: HDMI eARC i CEC, złącze optyczne, Bluetooth 5.0 (kodeki AAC i SBC)

Technologia dźwięku przestrzennego: Dolby Atmos

Przydatne funkcje: rozszerzenie basu, Clear Voice (zwiększa głośność dialogów, dzięki czemu głosy stają się lepiej słyszalne), możliwość podłączenia głośników efektowych Yamaha WS-X1A

Yamaha SR-X50A to świetny soundbar przede wszystkim dla miłośników kina czy gier, w czym pomagają cztery tryby dźwięku, w tym Film czy Gra. Dzięki technologii Dolby Atmos oferuje przestrzenne brzmienie. No i ma w wyposażeniu bezprzewodowy subwoofer, czyli rozwiązanie łączące mocne brzmienie basu z ergonomią. Nie ma tu bowiem mowy o plączących się kablach czy jakichś ograniczeniach w umiejscowieniu głośnika niskotonowego.

Bowers & Wilkins Panorama 3

Wystarczy rzut oka, aby wiedzieć, że Bowers & Wilkins Panorama 3 to wyjątkowy soundbar z wbudowanym subwooferem. Jego klasyczna bryła i minimalistyczny design wpasują się w każde pomieszczenie. Ale najważniejsze jest brzmienie. A tutaj propozycja od cenionej angielskiej marki ma naprawdę sporo do zaoferowania.

Bowers & Wilkins Panorama 3, soundbar z Dolby Atmos, który zapewnia przestrzenność dźwięku i mocne basy - bez dodatkowych głośników

Panorama 3 to pierwszy soundbar B&W, który obsługuje dźwięk przestrzenny Dolby Atmos. Mało tego – korzysta z Dolby True HD, czyli formatu bezstratnej wielokanałowej kompresji dźwięków. Jest więc idealny do filmów. Ma w końcu 13 przetworników w konfiguracji 3.1.2 i wspiera najnowsze technologie. Ale nie zawiedzie też podczas słuchania muzyki.

W stylowej obudowie zamknięto następujące głośniki: sześć nisko-średniotonowych o średnicy 50 mm, trzy 19-milimetrowe kopułki wysokotonowe (wykonane z tytanu), dwa głośniki basowe o średnicy 100 mm i dwa 50-milimetrowe przetworniki efektowe Dolby Atmos, które kierują fale dźwiękowe na sufit. Przemyślane, „punktowe” rozmieszczenie głośników (blisko krawędzi oraz na środku urządzenia) rozszerza scenę i dodaje brzmieniu powietrza. Poszczególne pasma są dobrze odseparowane i wybrzmiewają z odpowiednią dynamiką. W takim dźwiękowym otoczeniu naprawdę łatwo poczuć się jak w centrum wydarzeń.

Bowers & Wilkins Panorama 3, najlepsze soundbary 2023

Na tym jednak zalety Panoramy 3 się nie kończą. Jak przystało na sprzęt audio z wyższej półki, soundbar od B&W ma imponujące możliwości w zakresie łączności i kompatybilności z praktycznymi technologiami. Dzięki temu sterowanie nim jest intuicyjnie proste, a samo urządzenie – gotowe na przyszłe modyfikacje, na przykład włączenie go do systemu multiroom.

Bowers & Wilkins Panorama 3 – najważniejsze cechy

Łączność: HDMI eARC, złącze optyczne, Ethernet, USB-C (do celów serwisowych), Bluetooth (kodeki: AAC, SBC, aptX Adaptive)

Technologia dźwięku przestrzennego: Dolby Atmos, Dolby Digital True HD, Dolby Digital+, LPCM

Przydatne funkcje: kompatybilność z oprogramowaniem Alexa, Spotify Connect, Airplay 2

Bowers & Wilkins Panorama 3, najlepsze soundbary z dźwiękiem przestrzennym i technologią Dolby Atmos oraz Dolby TrueHD

Bowers & Wilkins Panorama 3 to uniwersalny soundbar z wyższej półki. Świetnie sprawdza się zarówno podczas seansów filmowych, jak i słuchania muzyki przesyłanej przez Bluetooth. Warto jeszcze dodać, że to soundbar z wbudowanym subwooferem, który odznacza się sporą mocą. Dlatego szczególnie polecamy go, jeśli nie masz miejsca na osobny głośnik niskotonowy lub po prostu nie chcesz z niego korzystać – na przykład ze względu na bezpieczeństwo bawiących się w domu dzieci.

Bluesound Pulse Soundbar+

Prezentację tego soundbara zaczniemy od kilku słów o marce Bluesound. Założyli ją pasjonaci dobrego brzmienia, którym przyświecał cel utworzenia bezprzewodowego systemu audio na miarę XXI w. Takiego, który połączy świetną funkcjonalność z bezkompromisowym, audiofilskim brzmieniem.

Bluesound Pulse Soundbar+, Najciekawsze soundbary 2022

I właśnie w takim duchu powstał Bluesound Pulse Soundbar+. Jeszcze w trakcie jego tworzenia inżynierowie pomyśleli o tym, by działał jako osobne urządzenie, a także jako element bardziej rozbudowanego systemu. Dlatego z łatwością możesz rozbudować go o bezprzewodowy subwoofer Pulse+ oraz o Pulse Flex 2i, które świetnie spiszą się jako tylne głośniki i utworzą rewelacyjny, bezprzewodowy zestaw kina domowego.

Ale wróćmy do samego soundbara. W jego klasycznej, minimalistycznej obudowie zamknięto sześć przetworników – po parze na każdy zakres pasma. Dla wzmocnienia niskich tonów zastosowano też pasywne radiatory. Taka konfiguracja gwarantuje mocne, dynamiczne brzmienie z punktowym, dynamicznym basem. Ale to nie wszystko. Soundbar jest kompatybilny z formatem Dolby Atmos, który umożliwia odtwarzanie przestrzennego dźwięku. Trójwymiarowa scena pozwoli Ci usłyszeć jeszcze więcej detali.

Bluesound Pulse Soundbar+, element zestawu audio Najciekawsze soundbary 2023

Uwagę warto zwrócić też na sterowanie soundbarem. Możesz skorzystać z aplikacji BluOS Controller, pilota do telewizora (przy podłączeniu przez HDMI), Asystenta Google lub Amazon Alexy.

Bluesound Pulse Soundbar+ – najważniejsze cechy

Łączność: HDMI eARC, złącze optyczne, Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth (kodeki: AAC, SBC, aptX HD), USB typu A, USB typu B (do celów serwisowych)

Technologia dźwięku przestrzennego: Dolby Atmos, Dolby Digital

Przydatne funkcje: kompatybilność z oprogramowaniem Alexa i Asystentem Google, Spotify Connect, Tidal Connect, Airplay 2, obsługa pików MQA

Bluesound Pulse Soundbar+ to soundbar z obsługą Dolby Atmos

Bardzo dobre, szczegółowe brzmienie, obsługa Dolby Atmos i imponująca funkcjonalność sprawiają, że Bluesound Pulse Soundbar+ to świetna listwa dźwiękowa dla wymagających słuchaczy. Natomiast dzięki szerokim opcjom rozbudowy i łączenia z innymi urządzeniami Bluesound może być to najlepszy soundbar dla każdego, kto planuje stworzenie w domu bezprzewodowego systemu audio.

Devialet Dione

Nasz ranking soundbarów zamyka ciekawa propozycja od młodej i ambitnej marki z Paryża. Na rynku sprzętu audio Devialet radzi sobie szczególnie dobrze, jeśli chodzi o głośniki bezprzewodowe i systemy audio. Że nie mówimy o amatorach, najlepiej świadczy kontrakt, który marka podpisała z władzami Paryża na zaprojektowanie i wykonanie „pokoju odkrywania dźwięku” w Palais Garnier – charakterystycznym gmachu opery. Trzeba powiedzieć, że mają rozmach.

Devialet Dione, Najciekawsze soundbary 2023

I ma go też Devialet Dione. To zaawansowany soundbar w standardzie 5.1.2, w pełni kompatybilny z Dolby Atmos. Dzięki obsłudze dwóch „kanałów wysokości” zapewnia rzeczywisty dźwięk przestrzenny. Świetny efekt daje tutaj technologia Advanced Dimensional Experience. Optymalizuje ona emisję dźwięku i sprawia, że sygnał, który emitują głośniki surround, odbija się od ścian w taki sposób, aby maksymalnie rozbudować scenę we wszystkich kierunkach. Efektem jest pełniejsza immersja.

Devialet Dione, Dolby Atmos, Najciekawsze soundbary 2023

Kolejną mocną stroną Devialet Dione jest korekcja akustyki pomieszczenia. Pracują nad nią cztery mikrofony, które zbierają sygnał, oraz zaawansowany algorytm, którego zadaniem jest takie wysterowanie brzmienia, aby zminimalizować wpływ fizycznych przeszkód, jak np. umeblowanie. Ale na tym nie koniec. Devialet Dione ma bowiem jeszcze jednego asa w rękawie. To dynamiczna korekcja dźwięku AVL. Jej działanie doceni każdy, kto kiedykolwiek narzekał na to, że podkład muzyczny w filmie zagłusza dialogi (często zdarza się to w przypadku głośników aktywnych 2.0). Zadaniem AVL jest bowiem równoważenie poziomów sygnału, a w konsekwencji eliminacja przeskoków między zbyt cichymi a zbyt głośnymi scenami.

Co jeszcze oferuje Devialet Dione? Szereg przydatnych funkcji, które dostosowują dźwięk i czynią korzystanie z soundbara łatwiejszym, oraz intuicyjnie proste sterowanie. Możesz tu skorzystać z umieszczonego na listwie panelu lub z aplikacji mobilnej Devialet.

Devialet Dione – najważniejsze cechy

Łączność: HDMI eARC, złącze optyczne, Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth (kodeki: AAC, SBC)

Technologia dźwięku przestrzennego: Dolby Atmos

Przydatne funkcje: Airplay 2, Spotify Connect

Devialet Dione, Dolby Atmos, jaki soundbar kupić

Devialet Dione jest soundbarem kompletnym, idealnym dla każdego, kto chce się cieszyć jak najlepszym brzmieniem bez konieczności wchodzenia w kwestie takie, jak np. wygląd i wyposażenie pomieszczenia, w którym umieści urządzenie. Wsparcie zaawansowanych technologii pozwala tu osiągnąć

Soundbary – dla kogo?

Tak naprawdę dla każdego. Bo choć powstały jako swego rodzaju uzupełnienie telewizorów, dzisiaj soundbary mają zdecydowanie więcej do zaoferowania. Łączą funkcjonalności kina domowego i głośników Bluetooth czy multiroom. Dzięki temu jedno – często niewielkie – urządzenie może z powodzeniem zastępować kilka innych, co ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza w przypadku ograniczonych możliwości lokalowych.

Warto też zauważyć, że popularność soundbarów rośnie również ze względu na możliwości, które oferują w kontekście tworzenia bezprzewodowych systemów audio i multiroom. Stojącą przy telewizorze belkę można sparować z umieszczonymi na przykład w innym pomieszczeniu głośnikami, tym samym wypełniając brzmieniem cały dom czy mieszkanie.

I jeszcze jedno: rozwój technologii sprawia, że soundbary coraz śmielej przełamują kolejne ograniczenia i oferują coraz lepsze brzmienie. Nie tylko w aspekcie reprodukcji dźwięków, ale też dźwięku stereo czy budowy głębokiej sceny dla przestrzennego dźwięku.

Podsumowanie – jaki soundbar kupić w 2023 roku?

To prawda, że wybór jest ogromny. Jednak staraliśmy się w taki sposób dobrać polecane soundbary, aby znalazły się wśród nich propozycje na każdą kieszeń, dopasowane przy tym do różnych warunków lokalowych. Duże znaczenie przy wyborze listy dźwiękowej mają oczywiście design, możliwości brzmieniowe oraz funkcjonalność. My polecamy jeszcze zwracać uwagę na dostępne opcje rozbudowy i łączenia w systemy multiroom. To niewątpliwie przyszłość domowego audio i warto być na nią przygotowanym.

Zainteresował Cię nasz ranking soundbarów i chcesz posłuchać modeli, które się w nim znalazły? A może Twoją uwagę przykuły inne listwy dźwiękowe z naszej oferty? Zapraszamy do najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Pracujący tam Eksperci Dobrego Brzmienia przygotują sprzęt to odsłuchów i pomogą Ci wybrać najlepszy soundbar.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Bluesound Pulse Soundbar 2i

PULSE SOUNDBAR+

Bluesound
Soundbary
As low as 4 399 zł Regular Price 4 999 zł i
Supercena
Panorama 3

Panorama 3

Bowers & Wilkins
Soundbary
Special Price 3 199 zł Regular Price 4 799 zł i
Prosimy o kontakt
Bestseller
Dione

Dione

Devialet
Soundbary
8 999 zł
Nowość
SR-X50A

SR-X50A

Yamaha
Soundbary
As low as 3 499 zł Regular Price 4 199 zł i
Nowość
SR-B30A

SR-B30A

Yamaha
Soundbary
1 649 zł

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: