Poprzedni
Następny

Najciekawsze marcowe premiery na Netflix

Netflix

Każdy miesiąc to mnóstwo ciekawych premier na streamingowych serwisach. Czasami jest ich tak dużo, że wybór odpowiedniego tytułu zajmuje dłużej, niż samo oglądanie – znacie to? Wiemy, że to znacie! Postanowiliśmy nieco ułatwić Wam życie i podpowiedzieć, na czym warto zawiesić oko w tym miesiącu. Nie ma na co czekać – włączajcie telewizory, ustawiajcie amplitunery i zaczynamy seans najciekawszych netflixowych trailerów marca!

Spenser Confidential

Luźno oparty na powieści "Wonderland", spod ręki dziennikarza śledczego Ace'a Atkinsa, film "Spenser Condifential" śledzi historię byłego gliny i skazańca (w tej roli Marky Mark, czyli Mark Wahlberg) , który łączy siły ze swoim bojowym współlokatorem Hawkiem, by odkryć, kto zamordował dwóch bostońskich policjantów i doprowadzić do wymierzenia sprawiedliwości. W tej komedii akcji można zobaczyć również jednego z najpopularniejszy obecnie raperów, Post Malone.

Dirty Money 2

"Dirty Money" to serial dokumentalny, który cieszy się dużym uznaniem ze strony krytyków i widzów. W marcu wraca na ekrany ze swoim drugim sezonem, który analizuje kolejne historie korporacyjnej chciwości i korupcji na najwyższych szczeblach. W drugiej serii twórcy serialu przyglądają się skandalowi bankowemu w Wells Fargo, sprawie korupcji w Malezji oraz nieruchomościowemu imperium Jareda Kushnera.

Lost Girls

Bazując na prawdziwej historii, "Lost Girls" podąża za zdesperowaną matką, która próbuje odnaleźć swoją zaginioną córkę, a podczas swojego śledztwa przypadkowo odkrywa całą serię tajemniczych morderstw dziewcząt. Główną rolę w filmie gra znana między z innymi z komediowego hitu na całym świecie, jakim był i nadal jest “The Office” Amy Ryan.

The Letter for the King

"The Letter for the King" to serial, którym na pewno nie pogardzą miłośnicy serii fantasy, takich jak "Wiedźmin", czy “Outlander”, jednak w tym przypadku można zaprosić przed ekran młode pokolenie – Netflix promuje swój serial jako rodzinny. Akcja podąża za młodym chłopakiem szkolonym na rycerza, któremu powierzono pozornie proste zadanie: przekazać sekretną wiadomość do króla. Nikt nie uprzedził go jednak, że czeka go droga pełna starożytnych proroctw, magicznych mocy i przewrotnych towarzyszy. 

Ozark 3

Trzeci sezon serialu, który trzyma widzów w napięciu, odkąd po raz pierwszy pojawił się w ofercie Netflix. Seria przekrętów, które powodują komplikacje wymuszające na rodzinie Byrde jeszcze wyższy poziom kombinowania… i tak w kółko. W tym serialu stres goni stres, a poziom zagrożenia co chwila wybija pod sufit, więc osoby ze skłonną do obgryzania paznokci powinny być ostrożne – palce mogą się jeszcze przydać.

Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

Wyprodukowany między innymi przez Lebrona Jamesa i oparty na prawdziwej historii serial opowiada o życiu Madame C.J. Walker, której fryzjerskie imperium zrobiło z niej najbogatszą afroamerykańską bizneswoman i najzamożniejszą samozatrudnioną kobietą w Ameryce aż do jej śmierci w 1919 roku.

Uncorked

W dramacie napisanym i wyreżyserowanym przez Prentice’a Penny’ego (producenta jednego z najlepiej ocenianych seriali obyczajowych na HBO – “Insecure”) śledzimy losy Elijah, który jest młodym człowiekiem z Memphis z marzeniem o zostaniu sommelierem. 

Jak to bywa w filmach, nie może być za łatwo, a więc ojciec chłopaka jest bardzo rozczarowany pomysłem syna, ponieważ zakładał, że ten przejmie rodzinny lokal serwujący potrawy z grilla. Podczas gdy ojciec czuje się odsunięty, Elijah walczy z niebotycznymi wymaganiami kursów na sommeliera, coraz bardziej oddalając się od mężczyzny.

Paradise PD 2

Paradise PD to jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji, jakie kiedykolwiek pojawiły się na Netfliksie. Ten animowany serial opowiada o grupie tak bardzo niepoprawnych politycznie i nieudolnych policjantów, że dla niektórych to okrutne poczucie humoru na krawędzi i wulgarny język mogą okazać się nie do przeskoczenia. Zdecydowanie odradzamy tę produkcję wszystkim, których nie śmieszą okrutne żarty z religii, seksu, niepełnosprawnych, kobiet mężczyzn, dzieci, policji i instytucji państwa, a także osobom, które stronią od abstrakcji.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: