Poprzedni
Następny

NAD wprowadza na rynek nowy wzmacniacz sieciowy C 700 z obsługą BluOS

NAD Electronics, ceniony producent wysokiej klasy komponentów audio-wideo, kontynuuje ekspansję w kategorii produktów, do których „wystarczy dodać głośniki” i wprowadza do oferty nowy wzmacniacz sieciowy C 700. Jest to kompaktowe, nowoczesne urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o streamingu audio. Należący do serii Classic model wykorzystuje potężny układ wzmocnienia Hybrid Digital UcD, mocą 80 W na kanał. Jest kompatybilny z systemem multiroom BluOS.

Wzmacniacz sieciowy NAD C 700

Zamknięty w kompaktowej obudowie model C 700 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy poszukują bezkompromisowych wrażeń słuchowych. Wewnątrz solidnej, aluminiowej obudowy zamknięto potężny wzmacniacz HybridDigital UcD oraz odtwarzacz sieciowy obsługujący platformę multiroom BluOS. Korzystając z intuicyjnej aplikacji BluOS Controller, odtwarzanie muzyki z biblioteki cyfrowej lub strumieniowanie z radia internetowego i serwisów online, takich jak Spotify, Amazon Music, Tidal i Qobuz, jest niezwykle łatwe i intuicyjne. Model C 700 zapewnia wrażenia podobne do nagradzanego wzmacniacza z serii Masters – modelu M10.

Kompaktowy i nowoczesny design

Dzięki eleganckiemu, minimalistycznemu wzornictwu i zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, wzmacniacz sieciowy C 700 spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników – zarówno pod względem brzmienia, jak i wylądu. Model C 700 wykorzystuje solidną, aluminiową obudowę z gładkim, szklanym panelem przednim i 5-calowym kolorowym ekranem o wysokiej rozdzielczości, na którym prezentowane są m.in. okładki albumów, status odtwarzanego utworu czy ustawienia systemu.

Wzmacniacz sieciowy NAD C 700 front

Za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza zastosowanego we wzmacniaczu sieciowym C 700, konfiguracja urządzenia jest szybka i wygodna. Dodatkową zaletą jest możliwość „uczenia się” poleceń standardowego pilota zdalnego sterowania, np. do telewizora.

C 700 stanowi wyjątkową wartość dla tych, którzy poszukują nowoczesnego i łatwego w obsłudze samodzielnego systemu muzycznego. Odkąd NAD wprowadził legendarny wzmacniacz zintegrowany 3020 w 1978 roku, marka NAD jest znana ze swojej wartości, wydajności i innowacyjności. Dzięki wzmacniaczowi sieciowemu C 700 z BluOS, NAD uaktualnił tę tradycję na potrzeby ery strumieniowania – powiedział Cas Oostvogel, product manager w NAD Electronics.

Potężna amplifikacja HybridDigital UcD

Wysoce wydajna konstrukcja wzmacniacza UcD znana jest z ultraniskiego poziomu szumów i zniekształceń w całym zakresie przetwarzanych częstotliwości, niezależnie od impedancji podłączonych do urządzenia kolumn głośnikowych. Wykorzystując sprawdzoną technologię HybridDigital UcD firmy NAD, model C 700 może dostarczyć 2 x 80 W mocy ciągłej i 2 x 120 W mocy chwilowej, pozwalając bez wysiłku sterować praktycznie dowolnymi kolumnami.

Wzmacniacz sieciowy NAD C 700

Wystarczy dodać głośniki

C 700 ma wszystko, co potrzebne do odtwarzania muzyki. Właściwie wystarczy do niego podłączyć jedynie głośniki. Aplikacja BluOS Controller wykorzystuje intuicyjny sposób wyboru muzyki odtwarzanej z rozmaitych serwisów streamingowych, radia internetowego lub dysku zewnętrznego podłączonego do USB znajdującego się na tylnym panelu C 700.

Oprócz audiofilskich terminali głośnikowych, model C 700 ma wyjście na subwoofer. Wygodna konfiguracja parametrów audio w aplikacji BluOS Controller pozwala na skonfigurowanie odpowiedniego podziału przetwarzanych sygnałów między subwooferem a głośnikami głównymi.

Wzmacniacz sieciowy NAD C 700

C 700 ma dwie pary wejść analogowych RCA, jak również koaksjalne i optyczne wejścia cyfrowe, do podłączenia odtwarzacza płyt CD, konsoli do gier i innych komponentów. Jest też port HDMI z eARC do podłączenia telewizora. Dzięki temu regulację głośności w modelu C 700 można przeprowadzić nie tylko w aplikacji BluOS Controller, ale także za pomocą pilota do TV. Dwukierunkowy Bluetooth z aptX HD zapewnia wygodne słuchanie muzyki np. za pośrednictwem słuchawek bezprzewodowych oraz pozwala na strumieniowe przesyłanie dźwięku z dowolnego urządzenia kompatybilnego z tym standardem komunikacji bezprzewodowej.

Wzmacniacz sieciowy NAD C 700

Główne cechy wzmacniacza sieciowego NAD C 700:

  • Wzmocnienie HybridDigital UcD
  • Moc ciągła: 80 W na kanał przy 8/4 omach
  • Moc chwilowa: 120 W na kanał
  • 5-calowy kolorowy ekran wysokiej rozdzielczości, wyświetlający okładki albumów, postęp odtwarzania utworów i ustawienia systemu
  • Solidna aluminiowa obudowa i szklany panel przedni
  • Współpraca z intuicyjną aplikacją BluOS Controller dla systemów Android, iOS, macOS i Windows
  • Streaming multiroom BluOS z obsługą do 63 stref
  • Dźwięk wysokiej rozdzielczości (24-bity/192 Hz)
  • Dekodowanie i renderowanie w standardzie MQA
  • Bezstratne i wysokiej rozdzielczości strumieniowanie z Amazon Music HD, Deezer, Idagio, Qobuz i Tidal
  • Wsparcie dla Apple AirPlay 2, Spotify Connect i Tidal Connect
  • Obsługa sterowania głosowego: Amazon Alexa, Apple Siri i Asystent Google
  • Optyczne i koaksjalne wejścia cyfrowe
  • Złącze HDMI z ulepszonym zwrotnym kanałem audio (eARC)
  • Dwukierunkowy Bluetooth z obsługą kodeka aptX HD
  • Wyjście wyzwalacza 12V (Trigger)


Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: