Poprzedni
Następny

NAD wprowadza do swojej oferty nowy gramofon o nazwie C558

NAD - brytyjski producent sprzętu audio-video wprowadza do swojej oferty nowy gramofon o nazwie C558. Ten napędzany paskiem model oferuje doskonały stosunek ceny do jakości dla początkującego i bardziej zaawansowanego użytkownika winylu.

NAD C558

Wraz ze wzrostem popularności winylu, inżynierowie NAD zaprojektowali nowy gramofon dla fanów brzmienia czarnej płyty. Model C558, bo o nim mowa to pełnoprawny gramofon paskowy. Użycie pośredniego napędu redukuje wibracje mogące wpłynąć na brzmienie. Napędzany jest izolowanym mechanicznie silnikiem AC, który pozwala na odtwarzanie płyt z prędkościami 33 1/3 i 45 RPM. Zastosowano popularną wkładkę MM Ortofon OM10, która jest umocowana do 9” ramienia. Można również odłączyć od niej przewody i zastosować inną wkładkę. Użytkownik może regulować azymut i VTA, co jest niespotykane w tej kategorii cenowej. Wykorzystany talerz wykonano z 10 cm grubości szkła, przykrytego filcową matą. Całość postawiono na solidnej bazie z MDF, która z kolei korzysta z tłumiących wibracje nóżek. Gramofon jest zabezpieczony przed kurem przez sztywną pokrywę. Producent dołącza do zestawu wysokiej jakości przewód RCA.

NAD C558

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: