Poprzedni
Następny

Maj na HBO: nowości, po które warto sięgnąć

Cały Netflix obejrzany od deski do deski i znowu szukasz pomysłu na zabicie długich godzin w domu? Całe szczęście istnieją też inne platformy streamingowe, które podczas pandemii dokładają wszelkich starań, by zapełnić swoje serwery jakościowym contentem. Zobaczcie, co z oferty HBO warto w tym miesiącu wrzucić na swoje kino domowe.

HBO Go

Booksmart (Szkoła melanżu)

Amy (Kaitlyn Dever) i Molly (nominowana do Złotego Globu Beanie Feldstein) są dwiema przyjaciółkami, które przez cztery lata ogólniaka stawały na głowie, by zostać prymuskami. Do czasu – w przeddzień ukończenia szkoły zaczynają żałować, że poświęciły nauce swoje najlepsze lata. Postanawiają więc nadrobić stracony czas i pewnej nocy przyimprezować tak, że prawie umrą. Ta zwariowana komedia (i cenna lekcja życia dla kujonów) jest reżyserskim debiutem aktorki Olivii Wilde, znanej między innymi z serialu Dr House.

Betty

Bohaterkami serialu jest grupa pochodzących z bardzo różnych środowisk młodych dziewczyn z Nowego Jorku, których życiową pasją jest skateboarding, niestety zdominowany przez płeć męską. Przemądrzała, ale lojalna Janay ma silną osobowość i jest uparta, co pomaga jej w życiu, ale często jest też źródłem problemów. Honeybear jest pozornie spokojna, ale dusi w sobie wiele emocji, które ukrywa pod pancerzem z arogancji. Kirt ma wielkie serce (dla swoich), jest waleczna (w stosunku do reszty świata), ale czuje się dzieckiem w ciele kobiety. Indigo to zaradna dziewczyna z zamożnej rodziny, która rzuciła naukę w liceum plastycznym. Za paczką skejterek snuje się nieporadna towarzysko, ale bardzo inteligentna Camille, która bardzo chciałaby dołączyć do załogi ze skateparku.

Angel of Mine (Tajemnica anioła)

Lizzie jest pogrążoną w depresji rozwódką, która walczy o opiekę nad synem i powoli traci od tego kontakt z rzeczywistością. Pewnego dnia jej ścieżki krzyżują się z dziewczynką o imieniu Lola, a kobieta mocno wierzy, że jest ona jej zmarłą 7 lat temu w pożarze córeczką. Owładnięta obsesją Lizzie zaprzyjaźnia się z matką Loli i z impetem wkracza w życie jej rodziny. Ten thriller psychologiczny jest wstrząsającą opowieścią, która próbuje odpowiedzieć na pytanie, gdzie leży granica między miłością a szaleństwem.

I Know This Much is True (To wiem na pewno)

Serial przedstawia dwie równoległe historie życia braci bliźniaków naznaczone zdradą, poświęceniem i wybaczeniem. Losy Dominicka i Thomasa Birdsey’ów (w obu rolach Mark Ruffalo) przedstawiane są na różnych etapach ich życia. Widzowie poznają braci na początku lat 90. XX wieku, kiedy obaj osiągają wiek średni, jednak produkcja chętnie sięga po retrospekcje z dzieciństwa i młodości bohaterów. Scenariusz tego sześcioodcinkowego miniserialu został oparty na bestsellerowej powieści autorstwa Wally’ego Lamba, a jego gwiazdą jest trzykrotnie nominowany do Oscara Mark Ruffalo.

Natalie Wood: What Remains Behind (Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było)

Dokument HBO opowiada o życiu i karierze aktorki Natalie Wood z perspektywy jej córki Natashy Gregson Wagner oraz kilku innych osób, które były blisko z aktorką. Film ujawnia niepublikowane wcześniej prywatne filmy, zdjęcia, pamiętniki i listy, a także kameralne wywiady z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami Wood. Produkcja mówi o jej osobistych i zawodowych triumfach oraz wyzwaniach, z którymi przyszło jej się zmierzyć w całym ciekawym życiu, które zostało przedwcześnie zakończone tragiczną śmiercią aktorki w wieku 43 lat.

Run

Ruby postanawia porzucić męża, dzieci i nudne życie na przedmieściach, żeby uciec ze swoją wielką miłością z czasu studiów. Siedemnaście lat wcześniej oboje zawarli pakt – jeśli jedno kiedykolwiek wyśle do drugiego SMS o treści “Ucieczka”, a drugie odpowie w ten sam sposób, oboje rzucą wszystko i spotkają się na nowojorskim dworcu Grand Central, żeby wyruszyć we wspólną podróż po Ameryce. Twórczynią i producentką tego komediowego serialu jest Vicky Jones, odpowiedzialna również za takie obrazy jak “Obsesja Eve” i “Fleabag”).

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: