Poprzedni
Następny

Luxman D-03X – zaawansowany cyfrowy odtwarzacz już wkrótce w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Luxman D-03X jest niezwykle zaawansowanym odtwarzaczem płyt CD i cyfrowym odtwarzaczem audio z w pełni zbalansowanym układem wyjściowym. Pierwszych egzemplarzy tej nowej konstrukcji można spodziewać się w salonach Top Hi-Fi & Video Design już na początku maja br.

Luxman D-03X

D-03X to najnowszy cyfrowy odtwarzacz multimediów wspierający MQA (MQA-CD/pliki MQA) – format, w którym w ostatnich latach pojawia się coraz większa liczba tytułów. Nowe urządzenie Luxmana dziedziczy bazową konfigurację z ciepło przyjętego przez klientów na całym świecie odtwarzacza CD/SADC D-05u.

Najważniejsze elementy systemu odtwarzania płyt CD stanowią najnowocześniejsza konstrukcja i specyfikacja. W ich skład wchodzą nowa stalowa płyta górna i niezawodny transport CD – obejmujący grubą aluminiową podstawę mechaniczną i ekranowaną obudowę – oraz struktura pozbawiona pętli. Zastosowane rozwiązania zwiększyły precyzję i zminimalizowały zakłócenia podczas odczytu płyt.

Luxman D-03X

Projektanci wyposażyli układ przetwornika c/a w dwa moduły Texas Instruments PCM1795 odpowiedzialne za obsługę plików high-res. D-03X zachowuje precyzję podczas konwersji sygnałów cyfrowych na wysokiej jakości sygnały analogowe, wykorzystując niezależne przetworniki c/a lewy i prawy w trybie monofonicznym oraz wysokiej jakości wzmocnienie wyjściowe poprzez w pełni zbalansowany układ wyjściowy – wszystko po to, aby stworzyć doskonały odtwarzacz płyt kompaktowych.

Wejście S/PDIF wspiera sygnały cyfrowe do aż 192 kHz/24 bitów. Z kolei wejście USB obsługuje dane PCM do aż 384 kHz/32 bitów i pliki DSD do 11,28 MHz/1 bit (maksymalna częstotliwość próbkowania nadal jest weryfikowana). Ponadto port USB, oprócz transferu izochronicznego, ma zadanie również obsługiwać transfer Bulk Pet, co pozwala zmniejszyć obciążenie pomiędzy wysyłaniem i odbieraniem, a jednocześnie rozszerzyć opcje stabilnego odtwarzania plików o wysokiej jakości.

Luxman D-03X

Długo wyczekiwany cyfrowy odtwarzacz Luxmana umożliwia zarówno odtwarzanie wysokiej jakości płyt CD (które wciąż pozostają kluczowym nośnikiem muzyki), jak i różnorodne odtwarzanie najnowszych danych cyfrowych, oprócz tradycyjnych formatów. D-03X w pełni dekoduje MQA-CD i odtwarza pliki MQA. Status dekodowania (Studio/niebieski, Authentic/zielony, Renderer/czerwono-fioletowy) w czytelny sposób obrazują trzy różne kolory wskaźników LED na wyświetlaczu.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: