Poprzedni
Następny

Listopad 2020: nowości VOD na popularnych w Polsce platformach

Długo oczekiwany polski serial, trochę mrożących krew w żyłach thrillerów, hiszpańska groza i kino dla całej rodziny – zobaczcie, co warto wrzucić na swoje kino domowe w listopadzie

fot. Jens Kreuter / Unsplash

Król / Canal+

Doskonale odebrany w ubiegłym roku przez krytyków i publiczność serial “Ślepnąc od świateł” na podstawie powieści Jakuba Żulczyka rozbudził apetyt fanów przenoszenia polskiej literatury na ekran, więc kolejne podejście w postaci “Króla” było najbardziej oczekiwaną pozycją serialową tego roku. Ta ośmioodcinkowa ekranizacja książki Szczepana Twardocha to spojrzenie na Warszawę 1937 roku, kiedy nad całą Europą wisi mroczne widmo faszyzmu. Miastem trzęsie wówczas żydowski gang pod wodzą przedstawiciela Polskiej Partii Socjalistycznej Kuma Kaplicy, a jego prawą ręką jest bokser Jakub Szapiro, który skrycie marzy, by pewnego dnia zastąpić Kaplicę i zostać prawdziwym królem miasta.

Cut Throat City / Player.pl

Kiedy huragan Katrina dewastuje Nowy Orlean i okolice, czterech przyjaciół z dzieciństwa wraca do miasta, gdzie próbują rozpocząć nowe życie, budując je na zgliszczach wspomnień z przeszłości. Kiedy okazuje się, że nie ma dla nich żadnej pracy, zdesperowani mężczyźni nawiązują kontakt z lokalnym gangsterem, który ma dla nich opłacalne zadanie – mają obrabować kasyno znajdujące się w samym centrum Nowego Orleanu.


Jesteś kinomanem i szukasz sposobu na poprawę nagłośnienia dla swojego telewizora, ale nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj koniecznie do naszych poradników:


Domino śmierci / CDA Premium

Cicha i spokojna noc w kiepsko prosperującym hotelu gdzieś w Ameryce Południowej. Martwiący się zastojem w biznesie Spider wynajmuje pokój trojgu tajemniczym gościom i szybko okazuje się, że nie przyjechali tam odpocząć. Wybucha ostra strzelanina, która rozpoczyna cały ciąg trupów padających jak kostki domina, a międzyczasie wychodzi na jaw, że cała sytuacja jest wynikiem wielopłaszczyznowego konfliktu między brudnymi glinami i gangsterami.

Numer 32 / CDA Premium

Hiszpańskie horrory mają do siebie to, że potrafią naprawdę przestraszyć człowieka – z tym filmem nie będzie inaczej. Po przeprowadzce do nowo zakupionego mieszkania członkowie rodziny doświadczają bardzo dziwnych zdarzeń i zaczynają podejrzewać, że może to być miejsce nawiedzone przez złe duchy.

Biały Kieł / Player.pl

Animowany film na podstawie ponadczasowej powieści Jacka Londona pod tym samym tytułem. Podczas poszukiwań ojca, który zaginął w ferworze gorączki złota, chłopak zaprzyjaźnia się z dzikim psem, który wiernie towarzyszy mu we wszystkich napotkanych na drodze przygodach.

Defend, Conserve, Protect  /  iTunes Polska

Ten film dokumentalny z Danem Aykroydem w roli narratora pokazuje zaciętą walkę między dwoma zupełnie przeciwnymi biegunami, która toczy się poza zasięgiem wzroku większości z nas. Broniąca życia morskiego organizacja Sea Shepherd walczy bowiem z japońską flotą wielorybniczą, by ocalić życie masowo mordowanych u wybrzeży Japonii płetwali karłowatych. Ż

Zabójczy umysł / VOD.PL

Podczas swojej pierwszej misji nowy rekrut CIA doznaje poważnych obrażeń. Jego żona Tess, która jest byłą agentką, próbuje odkryć, jak doszło do wypadku, podążając za śledztwem prowadzonym przez męża. Doprowadza ją to do wykrycia spisku w siedzibie swojego dawnego pracodawcy, więc postanawia za wszelkę cenę chronić męża przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. 

Jeżeli szukasz kina domowego lub masz pytania na temat jego lub innego sprzętu audio, skonktaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: