Poprzedni
Następny

Listopad 2020 na HBO GO – nowości warte uwagi

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Polityka, rodzina, władza, zbrodnia i przetrwanie – najciekawsze listopadowe nowości na HBO GO idą w ciężkie, jesienne tematy. Zobaczcie, które z nich warto wrzucić na swoje kino domowe.

Vice

Rok 2000. W wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych gubernator George W. Bush z Teksasu wybiera prezesa firmy Halliburton Co. Dicka Cheney'a  na swojego republikańskiego kandydata w wyborach prezydenckich. Po ich wygraniu nieobcy politycznym rozgrywkom właściciel imponującego życiorysu zaczyna wykorzystywać swoją nowo nabytą siłę, by na nowo ukształtować swój kraj i, jeśli się da – resztę świata.

Branża

“Branża” daje wgląd w czarną skrzynkę "wielkich finansów" oczami outsiderki Harper Stern, utalentowanej młodej kobiety z Nowego Jorku. Podążając za grupą młodych ludzi napędzanych ambicjami, młodością, romansowaniem i narkotykami, serial bada kwestie płci, rasy, klasy i przywilejów w miejscu pracy, gdy wrażliwe młode umysły zaczynają kształtować swoją tożsamość w wielkim środowisku bankowym i próbują wspiąć się jak najwyżej po szczeblach korporacyjnej kariery.


Jesteś kinomanem i szukasz sposobu na poprawę nagłośnienia dla swojego telewizora, ale nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj koniecznie do naszych poradników:


Ziemia niczyja

“Ziemia niczyja” nurkuje w głąb syryjskiej wojny domowej oczami Antoine'a, młodego Francuza, który szuka swojej zaginionej, możliwe, że już nieżyjącej siostry. Rozwiązując tajemnicę kawałek po kawałku, Antoine łączy siły z jednostką kurdyjskich bojowniczek, które są zaciętymi kobietami największym koszmarem ISIS, by przemierzać z nimi terytoria okupowane przez wspomnianą organizację terrorystyczną, a ich droga krzyżuje się z trasą obraną przez poszukiwaczy przygód, anarchistów, szpiegów i zwykłych ludzi, którzy uciekają przed koszmarem wojny.

Dolina Łez

Serial przedstawia bitwy wojny Jom Kippur oczami młodych ludzi, którzy uczestniczą w brutalnych starciach, przy czym pierwszy sezon koncentruje się na północnym, a drugi na południowym froncie wojny. “Dolina łez” to jedna z najdroższych produkcji telewizyjnych w Izraelu, z zaawansowanymi technologiami odtwarzania bitew, a koszt każdego odcinka był równy milionowi dolarów.

Mały topór

“Mały topór” to antologia składająca się z pięciu historii, które miały miejsce od końca lat siedemdziesiątych do połowy lat osiemdziesiątych i dotyczyły bardzo osobistych doświadczeń czarnoskórej londyńskiej społeczności, która walczyła o godne życie w Wielkiej Brytanii mimo szalejącego tam rasizmu i wszechobecnej dyskryminacji. Tytuł wywodzi się od starego afrykańskiego przysłowia, które brzmi:  “Jeśli ty jesteś wielkim drzewem, my jesteśmy małym toporem”.

Stewardesa 

Kiedy stewardesa Cassandra Bowden budzi się skacowana w swoim pokoju hotelowym w Bangkoku, kaca z poprzedniej nocy, orientuje się, że obok niej leży martwe ciało a ona nic nie pamięta. Boi się zadzwonić na policję, więc kontynuuje swój poranek, jakby nic się nie stało, dołączając do innych stewardes i pilotów w drodze na lotnisko. W Nowym Jorku odnajdują ją jednak agenci FBI, którzy chcą przesłuchać kobietę w sprawie jej niedawnego pobytu w Tajlandii.

Joker

Tego filmu raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Genialna kreacja Joaquina Phoenixa, który wcielił się w nieszczęśliwego, chorego psychicznie mężczyznę, z którego popiołów powstał największy wróg Batmana – złowieszczy Joker. To pierwsze tego typu spojrzenie na czarny charakter, a sam film trudno zaliczyć do typowych komiksowych hitów kinowych – zamiast na smaczkach kina akcji, skupia się on bardziej na psychologii postaci i ewolucji jej osobowości.

Potrzebujesz większego wyboru na listopad? Zobacz: Listopad 2020 na Netflix – polecane nowości! Natomiast jeżeli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: