Poprzedni
Następny

Lipiec na Netflix, HBO Max, Disney+ i pozostałych serwisach streamingowych – najciekawsze nowości

Dwa odświeżone klasyki, pełno znanych nazwisk, trochę śmiechu i fascynująca podróż po Stanach Zjednoczonych – na pewno nie powinniście się nudzić. Zobaczcie, jakie nowości oferują w tym miesiącu platformy Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney + i Apple TV+. A zaraz potem… załóżcie słuchawki lub włączcie swój system kina i aktywujcie tryb „nie przeszkadzać” w telefonie.

Bowers & WIlkins Panorama 3

Netflix

Resident Evil: Remedium

Na ten serial czekało wielu miłośników kultowej już serii „Resident Evil”. Tym razem znajdujemy się w samym środku globalnej katastrofy epidemiologicznej, kiedy Jade Wesker walczy o życie z ludźmi zakażonymi śmiertelnym wirusem i obiera sobie jeden cel – rozliczyć się z tymi, którzy odpowiadają za światowy chaos.

Singiel w Nowym Jorku

Nowy serial komediowy o niełatwym singielskim życiu i jego niespodziankach. W roli głównej Neil Patrick Harris, którego prawdopodobnie znacie również jako Barneya z „Jak poznałem waszą matkę” i młodocianego lekarza z serialu „Doogie Howser, lekarz medycyny”. Historia śledzi nowojorskiego agenta nieruchomości, który po kilkunastu latach związku rozstaje się ze swoim partnerem i próbuje zacząć życie na nowo. Czy odnajdzie się w nieznanej sobie dotąd roli 40-kilkuletniego singla i przypomni sobie sztukę randkowania? Będzie ciężko. 

Gray Man 

Dawno nie pojawiający się w większych produkcjach Ryan Gosling (który już niedługo wcieli się w rolę Kena w filmie „Barbie”), Chris Evans, Ana de Armas i znany z serialu „Bridgertonowie” Rege-Jean Page w nowym thrillerze akcji. Nieuchwytny oficer CIA odkrywa kompromitujące sekrety swojej macierzystej agencji. Żeby prawda nie wyszła na jaw, śladem oficera rusza socjopatyczny agent, który wyznaczył sowitą nagrodę za jego głowę.

HBO MAX

Pogromcy duchów: Dziedzictwo

Wracamy do korzeni! 32 lata po drugiej części oryginalnych „Pogromców duchów” okazuje się, że siły nieczyste nadal mają się zaskakująco dobrze. Kiedy samotna matka i dwójka jej dzieci przeprowadzają się do nowego miasteczka, przypadkiem odkrywają, że ich rodzina od zawsze była powiązana z pogromcami duchów i ich tajemnym dziedzictwem. Czy podołają temu ciężarowi? W obsadzie same gwiazdy – Bill Murray, Dan Aykryod, Ernie Hudson (czyli oryginalni pogromcy), a także Paul Rudd i Finn Wolfhard, czyli Mike ze „Stranger Things”.

Anette

Chociaż w Polsce niewiele się o nim mówiło, nagrodzony Złotą Palmą musical „Anette” spotkał się z bardzo skrajnymi opiniami i wzbudził wiele żywych dyskusji w środowisku znawców filmowych. Historia filmu w reżyserii Leosa Caraxa śledzi życie małżeństwa artystów – komika Henry’ego (Adam Driver) i śpiewaczki operowej Ann (Marion Cotillard), a także ich wyjątkowo uzdolnionej córki. Brzmi nieskomplikowanie, ale w tym filmie nic nie jest takie, jak się wydaje.

Disney +

America the Beautiful

Disney + oraz Michael B. Jordan („Czarna Pantera”, „Creed: Narodziny legendy” i „The Wire”), a w zasadzie jego głos, zapraszają na fascynującą wycieczkę po Stanach Zjednoczonych. Serial dokumentalny „America the Beautiful” skupia się na podkreśleniu różnorodności północnoamerykańskiego krajobrazu, klimatu i populacji dzikich zwierząt. 

Amazon Prime

Lista śmierci

Główną premierą lipca na platformie Amazon Prime jest serial „Lista śmierci” z Chrisem Prattem („Strażnicy Galaktyki”) w roli Jamesa Reece’a, członka marynarki wojennej USA, który jako jedyny z plutonu uchodzi z życiem w zasadzce podczas jednej z tajnych misji. Kiedy wraca do domu i próbuje dojść do siebie, na jaw wychodzą nowe informacje o tamtym dniu, które całkowicie zmieniają postać rzeczy. Niestety, James i jego rodzina mogą przypłacić je śmiercią.

Apple TV+

Czarny ptak

„Czarny ptak” to jedna z ostatnich produkcji, w jakich można jeszcze obejrzeć nieodżałowanego Raya Liottę. Historia opowiada o Jimmym, który na początku dziesięcioletniej odsiadki otrzymuje kuszącą ofertę – jeśli uda mu się wyciągnąć ważne informacje od innego podejrzanego, odzyska wolność. Sęk w tym, że to bardzo niebezpieczne – jego cel jest skazanym zabójcą.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: