Poprzedni
Następny

Linn Series 3 – nowy zaawansowany głośnik bezprzewodowy typu all-in-one

Linn Series 3

Linn Series 3 to bezprzewodowy głośnik typu all-in-one, który oczaruje słuchacza niezwykle detalicznym dźwiękiem. Ta zaawansowana konstrukcja, określana przez jej producentów najlepiej brzmiącym głośnikiem bezprzewodowym na świecie, jest już dostępna w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Series 3 urzeka użytkownika już przy pierwszym kontakcie, co jest zasługą ponadczasowej elegancji i precyzyjnej inżynierii. Zaawansowane układy elektroniczne znajdujące się pod nietuzinkową obudową pozwalają korzystać ze wszystkich nowoczesnych rozwiązań audio. Urządzenie obsługuje m.in. serwisy muzyczne Spotify, Apple Music i Amazon Music, jak również umożliwia korzystanie z własnych kolekcji muzycznych.

Projektanci opracowali Series 3 tak, aby doskonale współgrał z telewizorem, np. po ustawieniu dwóch głośników po jego obu stronach. Podłączenie za pośrednictwem kabla HDMI sprawi, że telewizor zabrzmi lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo funkcjonalność modelu zwiększa wyposażenie głośnika w złącze HDMI ARC.

Linn Series 3

Głośniki Series 3, podobnie jak wszystkie systemy Linn DSM, można połączyć ze sobą w całym domu, aby pracowały niezależnie lub wszystkie razem. Każdym urządzeniem, a także wszystkimi razem, można sterować za pomocą intuicyjnych opcji kontrolnych. Prosta konfiguracja typu plug-and-play sprawia, że Series 3 nie wymaga specjalistycznej konfiguracji – do rozpoczęcia odsłuchu swoich ulubionych utworów wystarczy rozpakować głośnik, ustawić go i podłączyć.

Inżynierowie przygotowali dwa rodzaje głośników: Linn Series 3 i Linn Series 3 Partner. Pierwszy zawiera wbudowane wzmacniacze, cyfrową zwrotnicę Exakt oraz zintegrowany odtwarzacz bezprzewodowy Linn DSM. Z kolei wersja Partner wykorzystuje takie same wzmacniacze i zwrotnicę, lecz jest uboższa o moduł odtwarzacza i przeznaczona jedynie do użytku jako głośnik dodatkowy, który po podłączeniu do jednostki głównej stworzy wraz z nią system stereo.

Od strony technicznej obydwa modele są 2-drożnymi konstrukcjami, w których za zasilanie odpowiadają wzmacniacze Class D o mocy 2 x 100 W. Sekcję wysokotonową tworzą 19-milimetrowe przetworniki z jedwabną kopułką, natomiast pozostałe zakresy obsługują 160-milimetrowe jednostki średnio-/niskotonowe. Całość elektroniki, wraz z przetwornikami, pracuje w obudowach o pojemności 6,5 l i wymiarach 250 x 296 x 206 mm (S x W x G). Waga każdej z wersji głośników, Series 3 i Series 3 Partner, wynosi 6,9 kg. Obie wersje mogą się pochwalić także ciśnieniem dźwięku na poziomie 101 dB. Zużycie energii wynosi maksymalnie 95 W, a w trybie czuwania 11 W (Series 3) i 0 W (Series 3 Partner).

Linn Series 3

Model Series 3 obsługuje pliki muzyczne takie jak FLAC, ALAC, WAV, MP3, WMA (z wyjątkiem bezstratnych), AIFF, AAC, OGG w rozdzielczości do 192 kHz/24 bitów. Konstrukcja zawiera złącza Ethernet, HDMI ARC i Exakt Link. W Series 3 Partner znajdziemy jedynie złącze Exakt Link (x 2).

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: