Poprzedni
Następny

Letnie wietrzenie magazynów

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości sprzętu audio-wideo w korzystnej cenie, to właśnie trafia się ku temu znakomita okazja. W ramach naszej letniej wyprzedaży w salonach Top Hi-Fi & Video Design w okazyjnych cenach można nabyć końcówki serii oraz produkty ekspozycyjne dostępne w zakładce „Outlet”.

Letnie wietrzenie magazynów

Outlet to miejsce, w którym można zakupić pełnowartościowy sprzęt audio-wideo i spełnić swoje marzenia bez angażowania dodatkowych zasobów finansowych. Teraz ta oferta została poszerzona kolejne produkty, dzięki czemu znajdziesz tam większą liczbę urządzeń znanych marek, takich jak np. YamahaBowers & Wilkins, Rotel, ELAC czy Audio-Technica.

Oznacza to także, że zwiększyła się różnorodność samych produktów: elektronika, kolumny podstawkowe i podłogowe, słuchawki czy gramofony – to wszystko znajdziesz w naszym outlecie. Jest w czym wybierać!

Jak skorzystać z promocji?

Aby kupić sprzęt w promocji:

  1. Wejdź na kartę produktu wybranego urządzenia.
  2. Sprawdź, w którym salonie jest dostępne. Tę informację znajdziesz tuż pod ceną.
  3. Skontaktuj się z tym salonem, złóż zamówienie i umów się na formę dostawy.

Pamiętaj, że liczba dostępnych w promocji egzemplarzy jest mocno ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej kup interesujący Cię model.

Przejdź na stronę promocji i kup wymarzony sprzęt w wymarzonej ceniePoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: