Poprzedni
Następny

Kupiłeś wzmacniacz i szukasz kolumn? Przyjdź do nas!

Jeżeli niedawno nabyłeś elektronikę audio, ale zakup kolumn głośnikowych odłożyłeś na później, to świetnie się składa. Teraz dla każdego, kto niedawno zakupił dowolny wzmacniacz lub amplituner AV (dowolnej marki) i zgłosi się do najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design, oferujemy rabat 20% na kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 603606 i 607 S2 Anniversary Edition. Promocja obowiązuje od 22 czerwca do 30 lipca 2022 r.

Kupiłeś wzmacniacz i szukasz kolumn? Przyjdź do nas!

Na czym polega akcja?

Wystarczy, że w ostatnim czasie zakupiłeś wzmacniacz audio lub amplituner AV w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym i udasz się do jednego z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design w terminie od 22 czerwca do 30 lipca 2022 r., a uzyskasz rabat 20% na kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 603, 606, 607 S2 Anniversary Edition. Rabat naliczany jest od ceny podstawowej, czyli od ceny nie uwzględniającej innych rabatów lub promocji.

Kolumny podłogowe Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition

Kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins z serii Anniversary Edition łączą naturalne brzmienie oraz nowoczesne rozwiązania, m.in. unikatowe membrany Continuum i wysokiej klasy zwrotnice, zapewniając najwyższą jakość dźwięku. Przejrzyste, dokładne, a przede wszystkim wierne brzmienie sprawia, że seria 600 Anniversary Edition jest świetną podstawą do tworzenia zarówno wyrafinowanych systemów stereo, jak i zaawansowanych zestawów kina domowego. Poszczególne modele zachwycają także pięknym wykonaniem obudowy, dzięki czemu swoim wzornictwem uatrakcyjnią dowolne wnętrze.

Zapraszamy do salonów

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: