Poprzedni
Następny

Kupiłeś wzmacniacz i szukasz kolumn? Przyjdź do nas!

Jeżeli niedawno nabyłeś elektronikę audio, ale zakup kolumn głośnikowych odłożyłeś na później, to świetnie się składa. Teraz dla każdego, kto w okresie od 1 sierpnia do 26 września kupił dowolny wzmacniacz lub amplituner AV (dowolnej marki) i zgłosi się do najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design z dowodem zakupu, oferujemy rabat 20% na kolumny głośnikowe.

Kupiłeś wzmacniacz i szukasz kolumn? Przyjdź do nas!

Na czym polega akcja?

Wystarczy, że udasz się do jednego z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design z dowodem zakupu wzmacniacza audio lub amplitunera AV w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym w okresie od 1 sierpnia do 26 września 2021 r., a uzyskasz rabat 20% na dowolne kolumny głośnikowe – zarówno podstawkowe, jak i podłogowe. Rabat naliczany jest od ceny podstawowej, czyli od ceny nie uwzględniającej innych rabatów lub promocji.

Wszystkie kolumny można zobaczyć pod poniższymi linkami:

Ze swojej strony polecamy chociażby podłogowe kolumny ELAC Carina FS247.4, w których znalazł się legendarny przetwornik wysokotonowy JET współpracującymi z dwoma przetwornikami niskotonowymi z aluminiowymi membranami. Efektem jest przejrzysty i naturalny dźwięk o dużym zakresie dynamiki, który swoimi możliwościami – zwłaszcza w zakresie tonów wysokich – oczaruje słuchacza.

Warto spojrzeć również w kierunku wolnostojących kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition, które zachwycają głębokim brzmieniem i są w stanie wypełnić nawet większe pomieszczenia.

Kolumny podłogowe Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition

Model ten fascynuje nie tylko wspaniałym dźwiękiem z precyzyjnymi wysokimi tonami i przejrzystą średnicą, ale także pięknym wykonaniem obudowy, dzięki czemu swoim wzornictwem uatrakcyjni dowolne wnętrze.

Pozostając w obrębie serii 600 Anniversary Edition, znakomitą propozycją do niewielkich, a nawet średnich pomieszczeń będą kolumny podstawkowe Bowers & Wilkins 606 S2.

Kolumny podstawkowe Bowers & Wilkins 606 S2 Anniversary Edition

Konstrukcja ta zapewnia wspaniałą rozdzielczość i energiczne, poukładane brzmienie z subtelnie podkreślonym basem. Na sekcję głośnikową składają się odizolowana kopułka wysokotonowa oraz 165-milimetrowy przetwornik średnio-/niskotonowy z membraną Continuum.

Ciekawym rozwiązaniem są też łatwe w ustawieniu podstawkowe kolumny głośnikowe Indiana Line Tesi 261. To świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują eleganckich, a zarazem kompaktowych głośników w bardzo przystępnej cenie do małych lub średnich wnętrz. Tesi 261 może pochwalić się dwoma wysokiej jakości przetwornikami, obudową typu bas-refleks i estetyczną okleiną w kolorze czarnym lub drewna, która całości nadaje nietuzinkowy charakter.

Zapraszamy do salonów

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: