Poprzedni
Następny

Kup zimą, spłacaj wiosną

Pogoń za wymarzonym brzmieniem może mocno nadwyrężyć portfel – wie to każdy, kogo przepełnia pasja do muzyki. Przypominamy zatem o możliwości nabycia sprzętu w systemie ratalnym – już teraz możesz wzbogacić swój domowy system o nowe urządzenia i zapłacić za nie dopiero wiosną.

Producenci prześcigają się w oferowaniu rozwiązań opartych na najnowszych technologiach, jak i dopracowują do perfekcji starsze i sprawdzone rozwiązania poprzez wprowadzenie wcześniej niedostępnych materiałów, przywołamy tu dla przykładu choćby berylowe kopułki wysokotonowe w kolumnach Magico.

Nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że wysokiej klasy system audio kosztuje nieraz pięciocyfrowe kwoty. W zamian dostajemy jednak unikalne rozwiązania konstrukcyjne, perfekcyjne wykonanie i nieosiągalny dla konstrukcji z niższej półki dźwięk. W Top Hi-Fi & Video Design rozumiemy, jak ogromnym źródłem satysfakcji może być proste słuchanie historii malowanej falą dźwiękową wydobywającą się z domowego audio.

Luxmann L-505uXII

Dlatego wychodzimy naprzeciw spragnionym wyrafinowanego brzmienia oraz wyszukanych urządzeń audio i udostępniamy możliwość nabycia najlepszych dostępnych na rynku komponentów audio w systemie sprzedaży ratalnej. Płatność została rozłożona na 20 rat (0% RRSO), aby jak najmniej obciążyć domowy budżet. Nie zapominajmy o tym, że płatność pierwszej raty jest przesunięta o 3 miesiące! Zakupów można dokonać w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design oraz w naszym sklepie internetowym.

Szczególnie polecamy wzmacniacz zintegrowany Luxman L-505uXII w połączeniu z kolumnami Bowers & Wilkins 702 S2. Regularna cena takiego zestawu to 36 897 zł, specjalnie do naszej akcji obniżyliśmy cenę o prawie 8 tysięcy złotych. Finalnie za 1 449,95 zł miesięcznie (20 rat, 0% RRSO) można cieszyć się system stereo, które oczaruje swoim brzmieniem absolutnie każdego.

NAD M10

Komplet najnowszego wzmacniacza zintegrowanego w klasie D NAD M10 z kolumnami ELAC VELA BS403 można rozłożyć maksymalnie na 20 rat (0% RRSO), oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zadeklarować szybszą spłatę, jednak przy zachowaniu najdłuższego czasu spłaty, rata miesięczna wyniesie tylko 774,95 zł. Za tę kwotę zyskujemy najnowocześniejszy dostępny system o wyjątkowych walorach dźwiękowych, który oczarował prasę branżową nie tylko brzmieniem, ale również funkcjonalnością i niespotykaną wcześniej stylistyką.

Dynamiczny i elegancki Hegel H95 z kolumnami Bowers & Wilkins 705 S2 to propozycja dla tych, którzy dysponują miesięcznie luźnymi środkami w wysokości 799,95 zł przez co najmniej 20 miesięcy (20 rat, 0% RRSO). Głośniki Bowers & Wilkins model 705 S2, przedstawiają uderzającą kombinację zaawansowanej techniki i możliwości brzmieniowych, wiele rozwiązań zostało zapożyczonych z referencyjnej serii 800 Diamond, natomiast Hegel H95 to klasa sama w sobie, o czym nie mają wątpliwości recenzenci pism branżowych.

Bowers & Wilkins 603

Na zakończenie nie sposób nie wspomnieć o wyjątkowym zestawie zawierającym znakomicie brzmiący, hybrydowy wzmacniacz zintegrowany NAD C368 oraz kolumny Imagine X1T z tytanowymi kopułkami wysokotonowymi. Tylko 20 rat, 0% RRSO po 288,85 zł, pierwsza rata dopiero za 3 miesiące!

Wygląda na to, że początek roku 2021 to najlepszy moment, aby wstawić do salonu sprzęt audio, o którym marzyliśmy od dawna. O szczegóły prosimy pytać naszych konsultantów, podczas wizyty w salonie Top Hi-Fi & Video Design. Zapraszamy do naszych salonów!Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: