Poprzedni
Następny

Konkurs moto GP z MusicCast

WYGRAJ wyjątkowy wyjazd VIP na zawody MotoGP™ w Jerez z Yamaha MusicCast

WYGRAJ wyjątkowy wyjazd VIP na zawody MotoGP™ w Jerez z Yamaha MusicCast


Piękna pogoda niezależnie od pory roku i wspaniała sceneria andaluzyjskich krajobrazów to cechy wyróżniające tor Gran Premio Red Bull de Espana, na którym odbywają się zawody Jerez MotoGP. To jedna z najpopularniejszych lokalizacji wyścigów serii MotoGP i wielka atrakcja miasta Jerez, którego mieszkańcy są fanatycznie oddani wyścigom motocyklowym.

Weź udział w konkursie i WYGRAJ z Yamaha MusicCast wyjazd VIP na zawody MotoGP w Jerez w Hiszpanii.

Dzięki Yamaha MusicCast masz szansę polecieć do Jerez i doświadczyć wyjątkowych przeżyć w trakcie wyścigu MotoGP - łącznie ze wstępem do położonej na terenie zawodów strefy MotoGP VIP Village™ , będącej częścią programu Corporate Hospitality serii zawodów MotoGP™ World Championship. Strefa MotoGP VIP Village™ oferuje wyjątkowy program zajęć z doskonałym cateringiem i wspaniałym widokiem na wyścig, zapewniając wysoki poziom adrenaliny, stylu i wyjątkowości.

Jak przystąpić do konkursu?

2

Dokonaj zakupu dowolnego produktu Yamaha wyposażonego w technologię MusicCast. A jeśli już posiadasz produkt Yamaha MusicCast zakupiony między 1 stycznia 2016 a 15 stycznia 2017 również możesz wziąć udział w konkursie!

3

Odwiedź stronę member.europe.yamaha.com/motogp i zarejestruj swój zakup produktu Yamaha MusicCast

4

Otrzymasz mejla weryfikującego rejestrację produktu. Kliknij w link potwierdzający, a wyświetli się strona, na której dodaj zdjęcie swojego produktu Yamaha MusicCast. Udostępnij linka na Facebooku i poproś znajomych, aby zagłosowali na Ciebie! Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której zdjęcie zbierze największą ilość głosów!

 

ZAREJESTRUJ SWÓJ PRODUKT YAMAHA MUSICCAST TERAZ!
Kliknij, aby przeczytać Warunki i Regulamin konkursu

MusicCast

MusicCast to rewolucyjny system bezprzewodowej muzyki - możesz korzystać z urządzeń Yamaha MusicCast niezależnie od siebie lub łączyć je w grupy tworząc system multiroom. Wszystkimi komponentami sterujesz z jednej aplikacji na urządzenia przenośne, dzięki czemu obsługa domowego sprzętu audio jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Możesz odtwarzać ten sam utwór jednocześnie we wszystkich pokojach lub w każdym pomieszczeniu słuchać innej muzyki. Korzystaj z pełnej swobody i odtwarzaj muzykę ze smartfona, serwisów strumieniowych, komputera, serwera NAS i innych źródeł – a wszystko bezprzewodowo i w najwyższej jakości!

Wybieraj z szerokiej gamy produktów - soundbary, głośniki bezprzewowe, kino domowe, komponenty Hi-Fi…cokolwiek chcesz! Możesz dowolnie zestawić urządzenia tworząc domowy system multiroom i z czasem rozbudowywać go według swoich potrzeb. Z Yamaha MusicCast możesz wszystko!

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: