Poprzedni
Następny

Konfiguracja i obsługa słuchawek Bowers & Wilkins PX5 i PX7 [WIDEO]

W dzisiejszym poradniku podpowiadamy jak poprawnie skonfigurować nauszne słuchawki bezprzewodowe Bowers & Wilkins, modele PX5 oraz PX7. Wprawdzie to urządzenia niezwykle intuicyjne w obsłudze, ale chcieliśmy pokazać w tym poradniku jak poza samym połączeniem np. z telefonem, poruszać się po aplikacji, która zarządza słuchawkami i jakie dodatkowe funkcje można z jej poziomu obsługiwać. Pamiętajmy, że to słuchawki, które nie tylko świetnie grają, ale też posiadają adaptacyjny system redukcji hałasu oraz dedykowane profile dźwiękowe. Jeśli szukacie czegoś więcej niż tylko dobrych słuchawek bezprzewodowych to te od Bowers & Wilkins są świetnym wyborem. 

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

Poprzedni
Następny

Polecane

PX5 blue

PX5 blue

Bowers & Wilkins
Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
Special Price 1 199 zł Regular Price 1 399 zł i
Prosimy o kontakt
Bowers & Wilkins PX7

PX7 silver

Bowers & Wilkins
Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
Special Price 1 499 zł Regular Price 1 799 zł i
Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: