Poprzedni
Następny

Koncerty wrześniowe w Filharmonii Szczecińskiej

Świat kultury wraca po przerwie spowodowanej pandemią. Dzięki odpowiednim procedurom sanitarnym, koncerty na żywo znów mogą wrócić do spragnionych kulturą widzów. Te zaczynają być organizowane w całym kraju i nie inaczej jest w Szczecinie. Tutejsza ikoniczna filharmonia, we wrześniu jest pełna ciekawych wydarzeń muzycznych, o których chcemy Wam opowiedzieć. Filharmonia Szczecińska ma w sowim kalendarzu wydarzenia muzyczne zarówno w formie koncertów online, jak również takie gdzie zaprasza widzów w swoje piękne przestrzenie. Koncerty online są niepowtarzalną okazją dla pasjonatów muzyki z całego kraju, by bez wychodzenia z domu posłuchać i obejrzeć koncerty na najwyższym poziomie. Jeśli dodatkowo dysponujecie dedykowanym sprzętem stereo bądź kinem domowym, te koncerty będziecie mogli odczuć tak, jakbyście siedzieli w sali koncertowej Filharmonii. 

Jednymi z ciekawszych wydarzeń wrześniowych będą:

  • 18 września o 19:00 - Attacca Quartet | Beethoven 250 w formie transmisji online -> kwartety Beethovena w interpretacjach zespołu o międzynarodowej sławie 
    Washington Post napisał o tej grupie artystów "Są bardzo blisko kwartetu strunowego idealnego: czworo indywidualnych muzyków, którzy mówią wyraźnie JEDNYM GŁOSEM."
  • 20 września o 19:00 - Możdżer | Orkiestra w formie transmisji online -> to koncert jazzowy z udziałem tego niezwykle cenionego polskiego muzyka. Filharmonię Szczecińską traktuje jak swój artystyczny dom, gdzie jest słuchany i oklaskiwany z niesłabnącym entuzjazmem od wielu lat.
  • 21 września o 19:00 - Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy organizowany przez instytucję zewnętrzną 

Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w tych koncertach. W ten sposób mamy okazję delektować się sztuką muzyczną, przy jednoczesnym jej wsparciu w tych trudnych dla kultury czasach. 

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: