Poprzedni
Następny

[Wideo] Kolumny podstawkowe do 10 000 zł - TOP 3 2022 roku | prezentacja Top Hi-Fi

Przedstawiamy zestawienie 3 najciekawszych kolumn podstawkowych w cenie do 10 000 zł. W dzisiejszym odcinku przybliżamy Wam podstawkowe głośniki od niemieckiego ELACa, najnowszą propozycję głośników od Bowers & Wilkins oraz niewielkie kolumny od ProAc. Do każdego z tych modeli zaproponowaliśmy również konkretne wzmacniacze. Jak zwykle – serdecznie zapraszamy na nasz przekrojowy materiał wideo.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Trzy systemy stereo do małego pokoju – do 5000 zł | prezentacja Top Hi-Fi

Indiana Line DJ 308 i DJ 310 – dobry efekt „tu i teraz” | prezentacja i recenzja Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins 700 S3 – nieustanny postęp, istotne zmiany | prezentacja Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: