Poprzedni
Następny

Kolejne urządzenia Yamaha MusicCast zyskują dostęp do serwisów Tidal i Deezer

Firma Yamaha udostępniła właśnie aktualizację, pozwalającą kolejnym modelom z rodziny MusicCast na bezpośrednią komunikację z serwisami strumieniowymi Tidal oraz Deezer.

Aktualizacja Yamaha MusicCast o serwisy TIDAL i DEEZER

Razem z czerwcową aktualizacją, funkcjonalność tę zyskają kolejne, po soundbarach, modele oznaczone logiem MusicCast. Aktualizacją objęto odtwarzacze sieciowe Yamaha MusicCast WXAD-10, zintegrowane systemy audio ISX-80 i ISX-18D, odtwarzacze CD CD-NT670 i CD-NT670D, głośniki WX-010 i WX-030 oraz zestawy stereo z serii PianoCraft: MCR-N670, MCR-N670D, MCR-N870 i MCR-N870D.

Aktualizację można przeprowadzić przy pomocy aplikacji MusicCast Controller lub w każdy dodatkowy sposób wskazany w instrukcji obsługi danego urządzenia. Aktualizacje ukazały się 13 czerwca bieżącego roku.

Od momentu premiery w 2015 roku system MusicCast wyznacza najwyższe standardy w dziedzinie komunikacji multi-room. Inteligentny system marki Yamaha pozwala dostarczyć wysokiej klasy brzmienie do każdego pomieszczenia bez konieczności stosowania przewodów. MusicCast to również szereg dodatkowych funkcji, które podnoszą jakość doświadczenia z systemem. Wśród nich warto wymienić możliwość bezpośredniej komunikacji z serwisami strumieniowymi, takimi jak Spotify, a teraz również Tidal i Deezer.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: