Poprzedni
Następny

KLER obecny na Audio Video Show

Audio Video Show

Na sukces podczas wystawy Audio Video Show składa się wiele czynników, bez których ekspozycja nie byłaby tak udana. Jednym z nich jest nasz partner, firma meblowa KLER. We współpracy z tą prestiżową marką wspólnie zaaranżowaliśmy nasze stoiska i strefy komfortu, które przyciągnęły wielu odwiedzających.

Urządzenia audio mają dla nas ogromne znaczenie i są nieodłącznym elementem wystroju naszych domowych pomieszczeń. Stąd też przy zakupie komponentów Hi-Fi warto zatroszczyć się o stosowną ekspozycję, aby znaleźć dla nich nie tylko właściwe miejsce, ale także odpowiednie meble, które znakomicie będą komponowały się z naszymi konstrukcjami, wzbudzając zachwyt domowników oraz ewentualnych gości.

Audio Video Show

Pomocną dłoń w tym przypadku wyciąga firma KLER oferująca m.in. nowoczesne meble zaprojektowane z klasyczną elegancją, które doskonale sprawdzą się choćby jako uzupełnienie dla naszego zestawu stereo czy kina domowego. Użytkownik z kolei na wygodnym fotelu lub komfortowej sofie będzie mógł cieszyć się wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem.

Pełnię możliwości tej cenionej marki mogliśmy zaobserwować podczas tegorocznego Audio Video Show. Na minionej wystawie dało się ujrzeć szeroki przekrój mebli: od komód firmy KLER, które świetnie współgrały z naszymi urządzeniami, po sofy i fotele, dzięki którym pojawiała się okazja do spokojnego odpoczynku i wsłuchania się w możliwości danej konstrukcji. To jednak nie wszystko, bowiem firma odpowiadała również za zapewnienie optymalnego oświetlenia.

Audio Video Show

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą zapraszamy na stronę główną KLER-a – tam znajdziesz wszystko, by urządzić salon, jadalnię oraz sypialnię.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: