Poprzedni
Następny

Kinowe emocje z Dolby Atmos

Połączenie wysokiej jakości obrazu i wyjątkowego, przestrzennego dźwięku może zapewnić w domowym zaciszu wyjątkowe wrażenia podczas oglądania filmów i seriali, dostępnych m.in. na różnorodnych platformach streamingowych. Teraz można się o tym przekonać samemu, uczestnicząc w akcji promocyjnej, w której przy zakupie objętego promocją telewizora Loewe można otrzymać – za symboliczną złotówkę – soundbar Loewe, a za dodatkowe 1 zł roczną subskrypcję Netfliksa. Zestawy objęte promocją znajdziesz TUTAJ.

Kinowe emocje w Dolby Atmos

Dzięki wielkoekranowemu telewizorowi OLED, współpracującemu z odpowiednim nagłośnieniem, poczujesz się niemal jak profesjonalnym w kinie. Wyjątkowe wrażenia zapewnią telewizory klasy premium firmy Loewe, które mogą współpracować z różnorodnymi modelami soundbarów, w tym dostępnym w ofercie tego niemieckiego producenta modelem klang bar5 mr, obsługującym standard Dolby Atmos.

Teraz przy zakupie telewizora OLED firmy Loewe, możesz dokupić za 1 zł soundbar, a za kolejną złotówkę otrzymać roczny dostęp do Netfliksa w planie Standard. Promocją zostały objęte telewizory Loewe bild s.77, bild v.65, bild i.65, bild i.55 oraz bild i.48. Model dostępnego za złotówkę soundbara zależy od zakupionego telewizora OLED.

W pakiecie z 77-calowym telewizorem Loewe bild s.77 za 1 zł możesz otrzymać zestaw nagłośnieniowy, w skład którego wchodzi nie tylko soundbar klang bar5 mr, ale także bezprzewodowy subwoofer sub5. Dopłacając kolejne 2 zł otrzymasz parę aktywnych głośników klang mr1. Dzięki temu, płacąc dodatkowo łącznie jedynie 3 zł, stworzysz zaawansowany system wielokanałowy, obsługujący 7.1.2-kanałowy dźwięk w systemie Dolby Atmos, który w połączeniu z wielkoekranowym telewizorem OLED Loewe spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników kina. Więcej informacji o tym zestawie znajdziesz TUTAJ.

loewe bild s

Decydując się na 65-calowy telewizor Loewe bild v.65, za złotówkę możesz dokupić soundbar klang bar5 mr z subwooferem sub5, a dopłacając kolejną złotówkę nabyć dekoder CANAL+ Box. Taki zestaw pozwoli Ci na odtwarzanie dźwięku w standardzie Dolby Atmos 5.1.2-kanałowym. Dzięki temu zagwarantujesz sobie nie tylko perfekcyjne odwzorowanie kolorów, ale też wyjątkowe brzmienie podczas oglądania materiałów wideo z Netfliksa i nie tylko. Więcej informacji o zestawie promocyjnym z telewizorem bild v.65 znajdziesz TUTAJ.

Loewe bild v

Promocją zostały objęte również telewizory Loewe bild i, które oferowane są w 3 wersjach, różniących się przede wszystkim wielkością ekranu, który może mieć 48, 55 lub 65 cali. Telewizory OLED z serii bild i niemieckiego producenta obsługują zaawansowane tryby HDR, w tym HDR10 i Dolby Vision. Wykorzystują wygodny o obsłudze interfejs, bazujący na systemie operacyjnym Loewe os7. Wybierając model bild i.65, bild i.55 lub bild i.48 za 1 zł możesz dokupić soundbar klang bar i, który jest doskonale dopasowany do telewizora bild i – po podłączeniu może tworzyć z nim spójną wzorniczo całość, zapewniając jednocześnie emocjonujące brzmienie.

Loewe bild i

Akcja promocyjna trwa od 14 lutego do 3 kwietnia 2022 r. we wszystkich salonach Top Hi-Fi & Video Design. Zachęcamy do wizyty w najbliższym salonie, gdzie można osobiście przekonać się o możliwościach technicznych i funkcjonalnych sprzętu audio-wideo firmy Loewe. Regulamin promocji jest dostępny TUTAJ, a więcej informacji o zestawach objętych promocją znajdziesz na tophifi.pl.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: