Poprzedni
Następny

Już 13 października premiera nowego iPhone'a 12!

Jak co roku jesień wita nas premierą nowych modeli najpopularniejszego smartfona na świecie. iPhone 12 bo o nim mowa, w tym roku ze względu na pandemię ma swoją premierę miesiąc później niż miało to miejsce w przeszłości. Co pokaże w tym roku Apple? Na pewno nie będzie nudno, tym bardziej, że tak jak wersja Pro ma 2 przedstawicieli, tak zapowiada się, że na konferencji i wersja bez "Pro" w nazwie doczeka się drugiego rozmiaru. Zespół Top Hi-Fi & Video Design na bieżąco śledzi dla Was istotne dla branży elektroniki konsumenckiej wydarzenia. 

Konferencja będzie nosić nazwę „Hi, Speed” co już sugeruje, że na tym "evencie" będzie chodzić o moc i prędkość zaprezentowanych smartfonów. Konferencja wystartuje 13 października (najbliższy wtorek) i będzie można ją obejrzeć w sieci. Transmisja np. na kanale Apple na YouTube wystartuje o godzinie 19:00 polskiego czasu, a link do transmisji odnajdziecie TUTAJ.

Czego możemy się spodziewać? Komentatorzy spodziewają się najładniejszego iPhone'a w historii. Wiele dotychczasowych przecieków wskazuje, że Apple powróci do surowego, minimalistycznego języka designu, który zachwycał użytkowników iPhone'a 4 / 4s / 5 / 5s czy pierwszego iPhone'a SE. Spodziewamy się zatem ostrych krawędzi, płaskiego boku telefonu - brzmi zachęcająco.


Nawiązując do nazwy samej konferencji musimy zdawać sobie sprawę, że rok 2020 jest rokiem technologii 5G. Wydaje się, że Apple nie przestraszy się podpalanych na całym świecie masztów 5G (żart) i seria 12 będzie pierwszą, któa zostanie wyposażona w te moduły ultra-szybkiego przesyłu danych. Jednak "Speed" w tym przypadku może oznaczać coś jeszcze - fani marki już od 2 lat czekają na ekrany wyposażone w wysoką częstotliwość odświeżania obrazu. Konkurencja nie śpi i już od dłuższego czasu jej telefony zachwycają swoich użytkowników tą opcją. Jest wielce prawdopodobne, że Apple wprowadzi tą opcję w modelach "Pro".

Co do kwestii samego portfolio iPhone'ów które mogą zostać zaprezentowane, to przedstawia się ono następująco:

  • iPhone 12 mini z ekranem 5,4 cala
  • iPhone 12 z ekranem 6,1 cala
  • iPhone 12 Pro z ekranem 6,1 cala
  • iPhone 12 Pro Max z ekranem 6,7 cala

Szczególną uwagę przykuwa model wymieniony jako pierwszy. Zeszłoroczny standardowy iPhone 11 okazał się niesamowitym sukcesem sprzedażowym, ale dla wielu osób był telefonem za dużym. Ci, którzy potrzebowali mniejszego urządzenia byli zmuszeni sięgnąć po znacznie droższego iPhone 11 Pro z ekranem 5,8 cala. Bardzo możliwe, że w tym roku posiadanie telefonu z mniejszym ekranem nie będzie wiązać się z wydatkiem w okolicach 5000zł. iPhone 12 Mini ma być nie tylko urządzeniem mniejszym, ale też znacznie przystępniejszym cenowo. Pamiętajmy, że te 5,4 cala będzie połączone z tzw. "bezramkowym designem", zatem telefon ma szansę być naprawdę kompaktowy. 

To wydarzenie jest niezwykle istotne dla całej branży szeroko pojętej elektroniki konsumenckiej. iPhone "napędza" rynek produktów z naszej branży audio-wideo, a użytkownicy smartfonów co roku szukają słuchawek, głośników bezprzewodowych oraz systemów Hi-Fi, z którymi ich telefony będą świetnie współpracować. Dlatego zachęcamy do obejrzenia konferencji, która zapewne ponownie będzie niezwykle ciekawym wydarzeniem. 

Ponadto zapraszamy również nasz kanał na YouTube. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych filmów dotyczących produktów audio-wideo oraz poradników, które w przejrzysty sposób pokazują jak dokonać pierwszych konfiguracji urządzeń z branży elektroniki konsumenckiej. Poniżej kilka przykładów filmów opublikowanych na kanale Top Hi-Fi & Video Design:

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: