Poprzedni
Następny

House of Marley Get Together Duo – uniwersalny zestaw głośników

Średnia ocen: 5
(3 oceny) 3 komentarze

House of Marley przedstawiło najnowszy zestaw głośników bezprzewodowych - Get Together Duo. Ten niebywale uniwersalny model dzięki łączności Bluetooth (wersja 5.0) tworzy funkcjonalny i niezwykle wygodny w użytkowaniu, całkowicie bezprzewodowy system nagłośnienia stereo.

Za pośrednictwem modelu Get Together Duo firmie House of Marley udało się zaprojektować niebywale utalentowany duet głośników, który zaprasza do wspaniałego świata muzyki. Te kompaktowe, podstawkowe głośniki mogą pracować solo, tworzyć bezprzewodową parę stereo, bezprzewodowo współpracować z gramofonem Stir It Up Wireless lub odtwarzać dźwięk z dowolnego innego źródła. 

Firma House of Marley, stawiając sobie za cel aktywny udział w ochronie planety, dla swoich produktów starannie dobiera surowce – nie inaczej jest w przypadku Get Tohether Duo. Projektanci w konstrukcji głośników połączyli bambus, silikon REGRIND oraz tkaninę REWIND. Całości dopełnia eleganckie wzornictwo, które potwierdza kunszt tego producenta.

Get Together Duo mogą pracować w całkowicie bezprzewodowym trybie. Tym samym prawy i lewy głośnik nie potrzebują przewodowego połączenia pomiędzy sobą. Dodatkowo najnowszy model House of Marley można bez trudu połączyć bezprzewodowo z gramofonem Stir It Up Wireless, tworząc komfortowy w użytkowaniu, w pełni bezprzewodowy, stereofoniczny system audio. Co więcej, wejścia Aux i RCA pozwalają na podłączenie do głośników niemal dowolnego źródła dźwięku.

Prawy głośnik ponadto cechuje się tym, że może pracować bez dostępu do źródła zasilania. W odróżnieniu od lewego głośnika, który wymaga stałego podłączenia do gniazdka ściennego, prawy może działać jak typowy głośnik Bluetooth. Aby móc zabrać głośnik ze sobą, np. w podróż lub do ogrodu, wystarczy poprzez złącze USB-C naładować wbudowany akumulator litowo-jonowy. Dzięki temu można cieszyć się swoją ulubioną muzyką nawet przez 20 godzin.

Pomimo kompaktowych rozmiarów, nowe głośnik mogą pochwalić się wyrazistym, pełnozakresowym dźwiękiem. W każdym głośniku znajduje się 114-milimetrowy przetwornik średnio-niskotonowy oraz 30-milimetrowa jednostka wysokotonowa. Get Together Duo można spodziewać się w naszych salonach w marcu br.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: