Poprzedni
Następny

Hegel na targach High End w Monachium

Hegel w Monachium

Podczas tegorocznych targów High End w Monachium swoje flagowe konstrukcje i liczne nowości zaprezentowało wielu cenionych przez melomanów producentów. Wśród nich znalazł się norweski Hegel, który przedstawił m.in. model H390 – najnowszy wzmacniacz zintegrowany ze swojego portfolio.

Hegel jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku hi-fi, produkującą przede wszystkim wzmacniacze zintegrowane, przedwzmacniacze, odtwarzacze płyt CD oraz jedne z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych przetworników c/a. Ostatnie dzieło norweskiej firmy, wzmacniacz zintegrowany H390, zostało zaprezentowane na minionej wystawie High End w Monachium. Urządzenie pojawiło się w towarzystwie m.in. głośników KEF LSX.

Hegel H390

H390 wykorzystuje wiele rozwiązań z referencyjnej konstrukcji H590, ale niższa cena sprawia, że model jest bardziej przystępny cenowo. Najnowsze urządzenie Hegla zapewnia wspaniałą jakość dźwięku i niesamowitą moc, zachowując przy tym wysoką funkcjonalność – H390 umożliwia korzystanie z usług takich jak Spotify, Apple AirPlay i Roon. Co więcej, ten wszechstronny wzmacniacz z funkcjami strumieniującymi pozwala na aktualizowanie funkcji, dzięki czemu w niedalekiej przyszłości H390 będzie można wzbogacić o obsługę np. AirPlay2 czy Control4 SDDP.

Ponadto na stoisku Hegla mogliśmy zapoznać się także ze starszymi modelami, takimi jak odtwarzacz CD Mohican, przetwornik c/a HD30 czy wzmacniacze zintegrowane Rost, H90, H190 i referencyjny H590.

Hegel H590

Konstrukcje można również sprawdzić w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: