Poprzedni
Następny

Dirac Live w NAD M10

NAD Masters M10

Nowoczesny i zachwycający swoim stylem system audio NAD otrzymuje wyrafinowane oprogramowanie do korekcji akustycznej pomieszczenia.

Wzmacniacz strumieniowy BluOS z serii NAD Masters, model M10, wkrótce zyska najnowocześniejsze oprogramowanie do korekcji akustycznej pomieszczenia, dostarczane przez Dirac Research. Funkcjonalność zostanie udostępniona wraz z najbliższą wersją oprogramowania BluOS 3.4, technologią zarządzania muzyką high-res i multiroom audio wbudowaną w M10. Użytkownicy zostaną poproszeni o zaktualizowanie swoich urządzeń w dniu 16 kwietnia 2019.

BluOS 3.4

Integracja Dirac Live pozwoli użytkownikom M10 skalibrować swój system audio w odniesieniu do wymiarów i kształtu pokoju oraz charakteru jego umeblowania, oferując niemal idealną kompensację akustycznych niedoskonałości pomieszczenia w zakresie do 500 Hz. Użytkownicy zainteresowani korekcją pomieszczenia także w wyższych zakresach częstotliwościowych mogą łatwo dokupić upgrade oprogramowania do wersji Dirac Live Full.

M10 umożliwia zapisanie do pięciu profili pomieszczenia, zwanych „filtrami”, skonfigurowanych przy użyciu mikrofonu dostarczanego wraz z M10 i autorskiej aplikacji Dirac, dostępnej na komputery, oraz urządzenia mobilne iOS i Android. Elementy sterowania barwą dźwięku i korekcją akustyki pomieszczenia dostępne są z poziomu aplikacji Dirac, natomiast aplikacja BluOS Controller udostępnia podstawowe elementy sterowania, pozwalając użytkownikowi wybrać jeden z pięciu zapamiętanych filtrów, dopasować ustawienia zwrotnicy subwoofera lub po prostu wyłączyć Dirac.

NAD Masters M10

„Korekcja akustyczna pomieszczenia tradycyjnie wykorzystywana jest w systemach wielokanałowych”, wyjaśnia Cas Oostvogel, menadżer produktu NAD Electronics. „Ponieważ pomieszczenie jest kluczowym czynnikiem wpływającym na jakość dźwięku, bez względu na to, ile kanałów obsługuje twój system, chcieliśmy wzbogacić nasz model M10 o Dirac Live, aby mieć pewność, że także użytkownicy naszych dwukanałowych urządzeń stereo będą mogli cieszyć się najlepszymi możliwymi wrażeniami odsłuchowymi”.

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: