Poprzedni
Następny

Diamond Days – zapraszamy na odsłuchy kolumn Bowers & Wilkins 800 Diamond

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Seria 800 Diamond marki Bowers & Wilkins to propozycja stworzona dla wszystkich zwolenników bezkompromisowych rozwiązań w kwestii jakości dźwięku i pięknego wzornictwa. Teraz, podczas Diamond Days, czyli dni otwartych w salonach Top Hi-Fi & Video Design i poświęconych kolumnom głośnikowym Bowers & Wilkins 800 D4, można osobiście przekonać się o walorach tych wyjątkowych konstrukcji. Zapraszamy do umówienia się na odsłuchy w jednym z 20 naszych salonów

https://www.tophifi.pl/diamond-days

Akcja Diamond Days potrwa do końca stycznia 2023 roku. W tym czasie nie zabraknie ciekawych ofert rabatowych, stworzonych pod indywidualne potrzeby klientów, w tym również niezwykle korzystnej oferty dotyczącej sprzedaży ratalnej  (w tym także rat 0%).

W celu potwierdzenia dostępności konkretnych modeli z serii 800 Diamond i zapisania się na odsłuchy prosimy o kontakt z wybranym salonem. Można to zrobić telefonicznie (numer telefonu do wybranego salonu wyświetli się po wybraniu go na liście) lub za pomocą formularza kontaktowego.

Szczegóły u #EkspertówDobregoBrzmienia, dostępnych do Twojej dyspozycji w salonach stacjonarnych.

Seria 800 Diamond – nie tylko dla profesjonalistów

Kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins z 4. generacji serii 800 Diamond łączą przełomowe technologie, ekskluzywne wzornictwo i najwyższą jakość dźwięku, definiując najwyższe standardy w branży audio. Seria 800 od lat jest chętnie wykorzystywana przez profesjonalistów pracujących w najlepszych studiach nagraniowych na świecie, w tym m.in. w londyńskim Abbey Road Studios.

Wiodąca seria Bowers & Wilkins jest obecna na rynku już od ponad 40 lat. Szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych sprawia, że pod względem brzmieniowym kolumny z serii 800 nie mają sobie równych. Nie inaczej sprawa się ma z ich najnowszą odsłoną D4, w której skład wchodzi siedem zaawansowanych modeli: cztery wolnostojące, jeden podstawkowy i dwa głośniki centralne. Są to:

Bowers & Wilkins 800 D4

Poszczególne kolumny możesz teraz odsłuchać w jednym z naszych salonów. Aby sprawdzić dostępność danego modelu w wybranym salonie, wystarczy kliknąć na karcie produktu opcję „Sprawdź dostępność w salonie”, a następnie wybrać odpowiednią placówkę, w której chcemy zarezerwować odsłuch. 

Absolutna jakość dźwięku

Bowers & Wilkins 801  D4 Satin Walnut

Zespół badawczy Bowers & Wilkins, tworząc nową serię 800 Diamond D4, stanął przed nie lada wyzwaniem. W jaki sposób sprawić, aby najbardziej udana na świecie gama high-endowych kolumn głośnikowych stała się jeszcze lepsza?

Przepisem na sukces okazało się połączenie znanych już wcześniej rozwiązań z tymi nowymi. Dla przykładu, charakterystyczna dla Bowers & Wilkins membrana Continuum otrzymała nowy zawias o nazwie Biomimetic Suspension. Odpowiada on za redukcję niepożądanego cieśnienia powietrza, które może przyczynić się do podbarwień dźwięku. Efektem wprowadzonych zmian są jeszcze bardziej żywe i neutralne średnie tony.

Bowers & Wilkins 803 D4 Satin Rosenut

Jednym z elementów wyróżniających serię 800 jest także „Tweeter on Top” – rozwiązanie, które ma na celu odseparowanie przetwornika wysokotonowego od innych jednostek. Odbywa się to za pomocą specjalnej konstrukcji, która nie przenosi powstających rezonansów na tweeter, dzięki czemu będziesz mógł usłyszeć muzykę, a nie kolumny. Sama jednostka wysokotonowa to diamentowa kopułka umieszczona w solidnej, aluminiowej obudowie.

Na uwagę zasługuje też specjalna struktura Matrix, którą można określić jako kręgosłup kolumn głośnikowych 800 Diamond D4. Jej zadaniem jest maksymalne usztywnienie obudowy i sprawienie, aby ta była odporna na wszelkie drgania. Tak radykalne wzmocnienie przełożyło się na to, że kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins dostarczają dźwięk, który emitowany jest tylko przez pracujące przetworniki, a nie wibrujące elementy obudowy.

Bowers & Wilkins 803 D4 Satin Rosenut (2)

Więcej na temat kluczowych technologii dowiesz się TUTAJ.

Niepowtarzalne wzornictwo

Dążenie do akustycznej perfekcji objawia się nie tylko poprzez zaawansowane rozwiązania techniczne, ale także niepowtarzalną stylistykę. Każdy model z serii 800 Diamond D4 charakteryzuje się niezwykłym pięknem i elegancją. Wzrok przykuwa choćby starannie ukształtowana obudowa przetwornika średniotonowego Turbine Head, która zapewnia niesamowite walory brzmieniowe z niezwykle czystymi wokalami oraz instrumentami.

Bowers & Wilkins 805 D4

Projektanci zadbali o to, aby wyjątkowe wzornictwo łączyło się z jedynym w swoim rodzaju brzmieniem, dzięki czemu użytkownicy mogą czerpać radość z odsłuchu, jednocześnie ciesząc oko niesamowitym wyglądem.

Zapraszamy do salonów

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Diamond Days, dzięki której każdy, po wcześniejszym umówieniu się na odsłuchy z wybranym salonem Top Hi-Fi & Video Design, ma okazję doświadczyć nieprzeciętnych możliwości akustycznych tych wyjątkowych kolumn renomowanego brytyjskiego producenta.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: