Poprzedni
Następny

Czy Pathos Logos MKII spełnia wszystkie zachcianki? – Test stereolife.pl

Firma Pathos od 1994 roku udowadnia, że znane porzekadło „jak brzydko wygląda, to na pewno ładnie gra” nie ma zastosowania w przypadku jej urządzeń. Tomasz Karasiński z portalu sterolife.pl testuje wzmacniacz Pathos Logos MKII. Szczegóły poniżej.

Pathos Logos MKII

Oczywiście pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę recenzent, jest wygląd. To raczej sprzęt z gatunku "kochaj albo rzuć". Jedno z urządzeń, które według mnie mogłoby stanąć w muzeum sztuki nowoczesnej.­ (…)Pathos to kawał wzmacniacza, co jednak nie przeszkadza w jego codziennym użytkowaniu. Trzeba jedynie przygotować dla niego jakieś reprezentacyjne miejsce. Wizualnie i tak zdominuje cały system, nawet jeśli pracuje w nim wypasiony gramofon.­­

Skoro wygląd mamy już za sobą przejdźmy do najważniejszego. Odpowiedzi na pytanie: Jak to gra? Pathos robi piorunujące wrażenie, choć z pewnością nie jest to wzmacniacz nastawiony na efekt pięciu minut. Jego dźwięk jest nie tylko zbudowany z iście amerykańskim rozmachem, ale też naturalnie ciepły, spójny, dynamiczny, przejrzysty, muzykalny i fantastycznie przestrzenny. Jest dosłownie naładowany elementami, które same w sobie stanowiłyby nie lada atrakcję.

Kliknij, aby przeczytać więcej.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

 1. Logos MkII

  Logos MkII

  Pathos
  Wzmacniacze zintegrowane
  Już od 19 999 zł
 2. Logos MkII czarny

  Logos MkII czarny

  Pathos
  Wzmacniacze zintegrowane
  19 999 zł
 3. Logos MkII padouk wood

  Logos MkII padouk wood

  Pathos
  Wzmacniacze zintegrowane
  19 999 zł

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: